Kauno Rami vs Sparta (85:76)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2024 balandžio 07 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno Rami“ triumfavo prieš „Spartą“ sunkioje kovoje

2024 balandžio 07 d., Sekmadienis, 18:07 val., peržiūros: 44

Sekmadienį, 2024-04-07 17:30 Kauno technologijų mokymo centro salėje susitiko "Kauno Rami" ir "Sparta"

Aštunfinalio rungtynėse pirmojo susitikimo metu minimalia persvara nugalėjo Sparta komanda rezultatu 86:87.

Rungtynės prasidėjo abiem komandoms demonstruojant puikius gynybos sugebėjimus, todėl pirmasis ketvirtis buvo lygus ir "Sparta" pirmavo 14:12. Tačiau antrajame ketvirtyje "Kauno Rami" susitelkė. Antrasis kėlinys neapsėjo be minutės pertraukėlių, intriga vis auga, kadangi vaizdas aikštėje nesikeičia. Kėlinys baigėsi rezultatu 35:35. Šiame kėlinyje rezultatyviausiai pasirodė Sparta komandos 18 nr. S.Pakalniškis pataikęs 7 taškus. Rungtynėms įsibėgėjus, "Kauno Rami" ir toliau didino persvarą, išlaikydama ją iki trečiojo ketvirčio pabaigos (58:55). Nenorėdama pripažinti pralaimėjimo, "Sparta" paskutiniame ketvirtyje įnirtingai priešinosi, tačiau "Kauno Rami" atsparumas ir ryžtas galiausiai užtikrino pergalę.

Pagrindiniai žaidėjų pasirodymai:

Kauno Rami:

Šarūnas Petraitis (Nr. 12): Š.Petraitis pademonstravo savo universalumą. Jis pademonstravo taiklų metimą, pataikydamas 6 iš 13 metimų iš žaidimo (46,2 %) ir 4 iš 9 dvitaškių (44,4 %). Be to, jo indėlis neapsiribojo tik taškų rinkimu: jis sugriebė 6 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, taip sustiprindamas savo įtaką abiejose aikštės pusėse. Petraitis rungtynes baigė pelnydamas 18 taškų ir pelnydamas "Kauno rami" žaidėjų pripažinimą.

Marijonas Žukauskas (Nr. 25): Žukauskas pasirodė pagirtinai ir svariai prisidėjo prie "Kauno Rami" sėkmės. Jis pasižymėjo puikiu taiklumu, pataikydamas 8 iš 15 metimų iš žaidimo (53,3 %) ir 8 iš 14 dvitaškių (57,1 %). Be to, jo buvimas aikštėje buvo juntamas, nes jis sugriebė 3 atšokusius kamuolius puolime ir 6 atkovotus kamuolius gynyboje, iš viso per rungtynes atkovojo 9 kamuolius. Savo pastangomis gynyboje ir rezultatyviais perdavimais Žukauskas prie komandos pergalės prisidėjo 19 taškų.

Sparta:

Saulius Pakalniškis (Nr. 18): Nepaisant to, kad "Sparta" pralaimėjo, S.Pakalniškis puikiai pasirodė aikštėje. Jis pademonstravo įspūdingą taiklumą, pataikydamas 7 metimus iš 10 (70,0 %) ir 5 iš 7 dvitaškių (71,4 %). Pakalniškio indėlį puolime papildė jo pastangos gynyboje – jis atkovojo 7 kamuolius. Puikus pasirodymas jam pelnė 18 taškų, todėl jis tapo efektyviausiu "Spartos" žaidėju.

Tomas Šorius (Nr. 28): T.Šorius per visas rungtynes demonstravo atsparumą ir ryžtą, nepaisant to, kad "Sparta" pralaimėjo. Jis pademonstravo žaidimo universalumą, pataikydamas 4 iš 11 metimų iš žaidimo (36,4 %) ir 5 iš 6 laisvų metimų (83,3 %). Be to, jo buvimas aikštėje buvo pastebimas, nes jis sugriebė puikius 8 atšokusius kamuolius. Nepaisant pralaimėjimo, A. Šoriaus indėlis abiejose aikštės pusėse buvo labai svarbus "Spartai" – per rungtynes jis pelnė 16 taškų.

Įspūdingoje "Kauno Rami" ir "Sparta" dvikovoje, "Kauno Rami" iškovojo pergalę galutiniu rezultatu 85:76. Rungtynės, pasižymėjusios įtempta konkurencija ir strateginiais manevrais.

16 taškų

„Kauno rami“ užtikrintai įveikė „Sparta“ ir žengia toliau (2024 balandžio 14 d., sekmadienis, 17:13 val.)„Kauno Rami“ atlaikė „UNO“ ekipos šturmą ir iškovojo pergalę (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Kauno Rami“ neturėjo vargo su „Teltonika“ (2023 lapkričio 06 d., pirmadienis, 20:32 val.)Paskutiniame kėlinyje „Lankstukas“ neatsilaikė prieš „Spartos“ duetą. (2023 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)„Kauno Rami“ ketvirtame kėlinyje įrodė savo pranašumą prieš „Akademija VDU-ŽUA“ (2024 kovo 05 d., antradienis, 20:27 val.)II lygos Šešioliktfinalyje: „Kauno Rami“ pergalė prieš „Mens Square Barbers“ (2024 kovo 17 d., sekmadienis, 17:58 val.)„Sparta“ įrodė savo pranašumą prieš „Kautech-2“ krepšininkus (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 22:39 val.)„Kauno Rami“ po įtemptos kovos įveikė „Limobus“ (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 19:44 val.)„Kautech ‒ 2“ turėjo lengvą pasivaikščiojimą su „Sparta“ (2024 sausio 12 d., penktadienis, 20:57 val.)Rungtynių pabaigoje pranašumą iššvaistę „GZP“-2 trumfavo prieš „Sparta“ (2023 spalio 26 d., ketvirtadienis, 23:19 val.)