Romegas vs Lympo (66:78)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 sausio 30 d., Antradienis, 20:40 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

„Lympo“ įrodė savo pranašumą prieš „Romegą“

2024 sausio 30 d., Antradienis, 22:47 val., peržiūros: 142

Sausio 30 dieną, 20:45 val., Žaliakalnio gimnazijos sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos "Romegas" (šeimininkai) ir "Lympo" (svečiai). Beveik visas rungtynes nedidelį pranašumą turėjo "Lympo" ekipa, kuri ir laimėjo susitikimą rezultatu 66:78 (19:17, 18:22, 14:21, 15:18).

Pirmoji rungtynių pusė buvo labai lygi ir atkakli, nors dažniau priekyje buvo "Lympo" krepšininkai, bet šeimininkai neleido jiems jaustis laisvai ir visą laiką lipo ant kulnų. Atkaklus ir kiek permainingas žaidimas tęsėsi pirmus du kėlinukus, po kurių pirmavo svečiai 37:39.

Rungtynių lūžis įvyko trečiame kėlinuke, kuomet "Romego" puolimas buvo visiškai uždarytas ir šeimininkai net 6 minutes nesugebėjo rinkti taškų. Tuo pasinaudoję "Lympo" nutolo per dviženklį atstumą ir turėjo iniciatyvą savo rankose. Nors vėliau skirtumas mažėjo, bet svečiai pranašumo nebeprarado ir laimėjo rungtynes rezultatu 66:78.

11 atk. kam.

„GZP-2“ įrodė savo pranašumą prieš „Romegą“ (2024 kovo 05 d., antradienis, 22:26 val.)Tik ketvirtame kėlinyje „Lympo“ įrodė pranašumą prieš „Gemavila“ ekipą (2024 vasario 06 d., antradienis, 22:13 val.)„Romegas“ neturėjo problemų prieš „Limobus“ (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 20:04 val.)„Lympo“ ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš KM „Žalgirį“ 2 (2024 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)„Lympo“ susitvarkė su „Spartos“ vyrais (2023 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)II lygos aštunfinalyje: „Lympo“ pergalė prieš „ICE“ (2024 balandžio 02 d., antradienis, 23:13 val.)„Arko“ rungtynių pabaigoje įveikė „Romegą“ (2024 vasario 20 d., antradienis, 21:55 val.)II lygoje: užtikrinta „Gemavila“ pergalė prieš BC „Romegas“ (2024 vasario 13 d., antradienis, 23:41 val.)„Lympo“ po atkaklios kovos įveikė BC „Game On“ (2024 kovo 12 d., antradienis, 22:23 val.)Rezultatyvų komandinį krepšinį žaidę BC „Rhino“ iškovojo pergalę prieš „Romegas“  (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 20:39 val.)