Klausučių alaus darykla vs Akademija VDU-ŽUA (80:78)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 vasario 07 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

K. Vinkšnaičio metimas atvedė „Klausučių alaus daryklos“ komandą į pergalę prieš Akademija VDU-ŽUA

2024 vasario 07 d., Trečiadienis, 19:34 val., peržiūros: 108

Trečiadienio vakarą, Kauno technologijų mokymo centre susitiko "Klausučių alaus daryklos" ir Akademija VDU-ŽUA komandos. Po kietos ir emocingos kovos rungtynes laimėjo "Klausučių alaus darykla" ekipa rezultatu 80:78 (18:17, 23:26, 18:20, 21:15)

Rungtynės prasidėjo klampiai, komandos keitėsi nesėkmingomis atakomis, tačiau kiek geriau pavyko startuoti Akademija VDU-ŽUA komandai. Pastarieji demonstravo charakterį ir kovingumą, kuris leido kontroliuoti rungtynių eigą. 3 kėlinio viduryje pavyko net susikrauti apčiuopiamesnį pranšumą, tačiau "Klausučių alaus daryklos" lyderis Eligujus Karpavičius su savo kapela įsižaidė ir neleido pabėgti oponentams per toli ir ringtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis rungtynių sekundėmis. K.Vinkšnaitis pasiemė spręsti rungtynių baigtį ant savo pečių, kuris paskutinėmis sekundėmis smeigė šaltakraujišką metimą bei leido švęsti pergalę savo ekipai.

Modestas Skiedra

Atkrintamąsias „Klausučių alaus darykla“ pradėjo užtikrinta pergale (2024 kovo 25 d., pirmadienis, 21:18 val.)Antrojoje rungtynių pusėje „Klausučių alaus darykla“ palaužė varžovus. (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 23:10 val.)Emocingoje kovoje pergalę pasiekė „Klausučių alaus darykla“ (2024 vasario 13 d., antradienis, 22:31 val.)„Kauno Rami“ ketvirtame kėlinyje įrodė savo pranašumą prieš „Akademija VDU-ŽUA“ (2024 kovo 05 d., antradienis, 20:27 val.)„Klausučių alaus darykla“ rungtynių pabaigoje palaužė „UNO“ pasipriešinimą (2023 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:49 val.)MB „TR Project“ išbarstė dviženklį pranašumą, tačiau po pratęsimo palaužė „Klausučių alaus darykla“ ekipą (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 22:13 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Sparta“ įveikė „Klausučių alaus darykla“ ekipą (2024 vasario 29 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)„Klausučių alaus darykla“ antrą kartą įveikė „Teltoniką“ ir keliauja tolyn (2024 kovo 27 d., trečiadienis, 20:23 val.)„Kauno Rami“ po atkaklios kovos susitvarkė su „Klausučių alaus darykla“ (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 21:57 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalė atiteko „Klausučių alaus daryklai“ (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 22:43 val.)