Lympo vs Pikenpokas (75:71)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 kovo 04 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Apylygėje kovoje „Lympo“ išplėšė pergalę

2024 kovo 04 d., Pirmadienis, 23:04 val., peržiūros: 137

Kovo 3 dieną, Pirmadienį, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko rungtynės tarp Lympo (10:4) bei Pinkenpokas (6:9) ekipų.

Iš pirmų žaidimo minučių jau buvo aišku, jog tai nebus lengvos rungtynės. Pirmąją minutę duetu S.Rauba ir E.Stankus kelias atakas iš eilės taikliai sužaidė pelnydami taškus Lympo ekipai. Pikenpokas jiems atsakė tuo pačiu. Didžiąją kėlinio dalį komandos žaidė pakankamai rezultatyviai ir apylygiai, bet visgi Pikenpoko komanda taiklesniais tritaškiais išsiveržė į priekį, kėlinį užbaigdami rezultatu (24:26)

Antrasis kėlinys taškų prasme tapo ramesnis. Šio kėlinio metu stipriu žaidimu pasižymėjęs E.Stankus nuolatos lipo priešininkams ant kulnų. Visgi, Pikenpokas nors ir mažu taškų skirtumu laikėsi priekyje. Po dviejų kėlinių rezultatas tapo (36:41)

Po ilgosios pertraukos komandas aplankė savotiška nesėkmė. Pirmojoje kėlinio pusėje taškus pelnyti pavyko tik P. Dambrauskui. Tik įpusėjus kėliniui komandos atsigavo ir vėl pasipylė taiklūs metimai. Likus minutei iki trečiojo kėlinio pabaigos akimirkai Lympo komandai pavyko išsiveržti į priekį, bet paskutinę sekundę išmestas N. Urbono kamuolys taikliai praskrodė tinklą ir rezultatas tapo (51:52)

Lemiamojo kėlinio metu buvo visiškai neaišku, kuri komanda šį vakarą švęs pergalę. Jau pirmosiomis minutėmis rezultatas ėmė svyruoti tiek vienos, tiek kitos komandos naudai. Lympo komanda įgavusi pagreitį, taikliais tritaškiais ėmė atsiplėšti nuo Pikenpokas ekipos. Arši kova ėmė virti kuomet likus dviem minutėm iki rungtynių pabaigos rezultatas tapo lygus. Komandos ėmė prasiženginėti, siekdamos sustabdyti vienos kitų atakas. Vis dėlto fortūna nusišypsojo Lympo ekipai.

Rezultatu 75:71 (24:26, 12:15, 15:11, 24:19) po ilgos kovos Lympo išplėšė pergalę iš Pikenpokas rankų ir šį vakarą švenčia pergalę.

Tomas Ziutelis

Svečiuose „Pikenpokas“ iškovojo pergalę. (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 22:59 val.)Nerezultatyviose rungtynėse ‒ „Lympo“ pergalė (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 20:29 val.)„Gemavilą“ atkakliose rungtynėse įveikę „Lympo“ iškovojo pirmą pergalę II lygoje (2023 lapkričio 14 d., antradienis, 22:02 val.)„Akademija VDU-ŽUA“ atlaikė „Lympo“ spaudimą ir iškovojo nelengvą pergalę (2023 lapkričio 19 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Pikenpokas“ iššvaistė pranašumą, bet pergalę iškovojo (2023 spalio 25 d., trečiadienis, 23:00 val.)II lygos aštunfinalyje: „Lympo“ pergalė prieš „ICE“ (2024 balandžio 02 d., antradienis, 23:13 val.)Atkrintamąsias „Pikenpokas“ pradėjo pergale (2024 kovo 19 d., antradienis, 08:14 val.)2 lygoje į ketvirtfinalį žengė „Lympo“ (2024 balandžio 08 d., pirmadienis, 23:36 val.)„Lympo“ paliko KM „Žalgiris“ ekipą be pergalių (2023 gruodžio 01 d., penktadienis, 20:01 val.)„Lympo“ ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš KM „Žalgirį“ 2 (2024 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)