Klausučių alaus darykla vs Kautech ‒ 2 (60:75)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2024 balandžio 10 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kautech-2“ ir antrą kartą įveikė puolime strigusią „Klausučių alaus darykla“ ekipą

2024 balandžio 10 d., Trečiadienis, 22:03 val., peržiūros: 117

Balandžio 10 d., Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos II lygos Didžiosios taurės antrosios aštunftinalio varžybos tarp „Klausučių alaus darykla“ ir „Kautech-2“ ekipų. Serijoje iki dviejų pergalių 0:1 priekyje buvo „Kautech-2“.

Rungtynių pradžioje 10:6 į priekį išsiveržė „Klausučių alaus darykla“, bet tada „Kautech-2“ pataikė du tolimus metimus, surengė nedidelį spurtą ir laimėjo pirmą kėlinį 13:19.

Antrajame kėlinuke po L. Ivanovo tolimo metimo svečiai tolo dviženkliu pranašumu 15:27. Vėliau kėlinyje „Klausučių alaus darykla“ įsivėlė į klaidų pasiutpolkę, o tuo pasinaudoję „Kautech-2“ krepšininkai dar kiek nutolo. Įpusėjus susitikimui 22:37.

Trečiajame kėlinyje žemė oras dėjimu rungtynes papuošė J.Pečiulis, o po šio dėjimo rezultatas jau buvo 27:45. Visgi, šeimininkus kiek į priekį patraukė N.Kavaliauskas, o trečiasis kėlinys baigėsi esant rezultatui 39:54.

Ketvirtame kėlinyje „Kautech-2“ išlaikė pergalingą pranašumą ir iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį. Galutinis susitikimo rezultatas 60:75 (13:19, 9:18, 17:17, 21:21).

7 rezult. perd.

„Kauno Rami“ po atkaklios kovos susitvarkė su „Klausučių alaus darykla“ (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 21:57 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Sparta“ įveikė „Klausučių alaus darykla“ ekipą (2024 vasario 29 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)„Arko“ suklupo prieš „Klausučių alaus darykla“ (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 21:50 val.)MB „TR Project“ išbarstė dviženklį pranašumą, tačiau po pratęsimo palaužė „Klausučių alaus darykla“ ekipą (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 22:13 val.)Visas rungtynes pirmavę „Pikenpokas“ įveikė „Klausučių alaus darykla“ (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:39 val.)Antrojoje rungtynių pusėje „Klausučių alaus darykla“ palaužė varžovus. (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 23:10 val.)Emocingoje kovoje pergalę pasiekė „Klausučių alaus darykla“ (2024 vasario 13 d., antradienis, 22:31 val.)„Kautech ‒ 2“ išrašė pirmą pralaimėjimą „Clutch“ ekipai (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:44 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalė atiteko „Klausučių alaus daryklai“ (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 22:43 val.)Atkrintamąsias „Klausučių alaus darykla“ pradėjo užtikrinta pergale (2024 kovo 25 d., pirmadienis, 21:18 val.)