Klausučių alaus darykla vs Sparta (80:86)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 vasario 29 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Beveik visas rungtynes pirmavusi „Sparta“ įveikė „Klausučių alaus darykla“ ekipą

2024 vasario 29 d., Ketvirtadienis, 21:58 val., peržiūros: 85

Vasario 29 d., ketvirtadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos II lygos rungtynės tarp „Klausučių alaus darykla (9-5) ir „Sparta“ (9-5) ekipų.

Rungtynes geriau pradėjo „Sparta“, kuri po D. Didžiūno ir G. Prabulio metimų tolo iki 8:17. Vėliau svečiai dar surengė kelias greitas bei rezultatyvias atakas, o po pirmo kėlinio buvo priekyje 12:25.

Antrame kėlinuke kiek atsigavo „Klausučių alaus darykla“ ekipos puolimas, kas leido artėti prie varžovų iki 23:30, bet kėlinio pabaigoje „Sparta“ surengė spurtą ir įpusėjus susitikimui dar šiek tiek padidino savo pranašumą iki 32:47.

Trečiojo kėlinio pradžioje šeimininkai vėl kirpo deficitą iki vienženklio 47:55. Nors po T. Šoriaus metimų „Sparta“ vėl tolo iki 47:61, bet kėlinį nedideliu spurtu pabaigė „Klausučių alaus darykla“, kas leido priartėti iki šešių taškų 56:62.

Lemiamo kėlinio pradžioje šeimininkai artėjo iki trijų taškų. Visgi, tada „Sparta“ smeigė keturis tolimus metimus ir vėl atstatė dviženklį pranašumą. Tačiau „Klausučių alaus darykla nepasidavė ir tritaškių pagalba vėl artėjo iki trijų taškų. Bet rungtynes uždarė ir „Sparta“ ekipai pergalę užtvirtino G. Prabulio tritaškis. Galutinis susitikimo rezultatas 80:86 (12:25, 20:22, 24:15, 24:24).

17 taškų

Visas rungtynes pirmavę „Pikenpokas“ įveikė „Klausučių alaus darykla“ (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:39 val.)Antrojoje rungtynių pusėje „Klausučių alaus darykla“ palaužė varžovus. (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 23:10 val.)„Kautech-2“ ir antrą kartą įveikė puolime strigusią „Klausučių alaus darykla“ ekipą (2024 balandžio 10 d., trečiadienis, 22:03 val.)„Arko“ suklupo prieš „Klausučių alaus darykla“ (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 21:50 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalė atiteko „Klausučių alaus daryklai“ (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 22:43 val.)„Kauno Rami“ po atkaklios kovos susitvarkė su „Klausučių alaus darykla“ (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 21:57 val.)Emocingoje kovoje pergalę pasiekė „Klausučių alaus darykla“ (2024 vasario 13 d., antradienis, 22:31 val.)Visas rungtynes pirmavę „Sparta“ paskutinėmis sekundėmis palaužė „Akademiją VDU-ŽUA“ (2024 vasario 22 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)MB „TR Project“ išbarstė dviženklį pranašumą, tačiau po pratęsimo palaužė „Klausučių alaus darykla“ ekipą (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 22:13 val.)Atkrintamąsias „Klausučių alaus darykla“ pradėjo užtikrinta pergale (2024 kovo 25 d., pirmadienis, 21:18 val.)