VU Kauno fakultetas vs Pikenpokas (63:73)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 spalio 25 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Pikenpokas“ iššvaistė pranašumą, bet pergalę iškovojo

2023 spalio 25 d., Trečiadienis, 23:00 val., peržiūros: 321

Spalio 25 dieną, 20:30 val., Kauno technologijų mokymo centre, susitiko "II" lygos komandos "VU Kauno fakultetas" (šeimininkai) ir "Pikenpokas" (svečiai). "Pikenpokas" lėtai įsibėgėjo, bet vėliau jau susikrovė triuškinamą 20 taškų persvarą. Vis tik svečiai kaip reikiant patampė nervus "Pikenpokas" ekipai kai ketvirtame kėlinuke buvo visiškai priartėję. Susitikimas baigėsi rezultatu 63:73 (18:25, 13:22, 16:15, 16:11).

Rungtynių pradžia buvo labai energinga, abi komandos žaidė itin greitą krepšinį. Čia geriau atrodė "Pikenpokas", kurių persvara po truputį augo, kol galiausiai jie varžovus jau lenkė kone triuškinamu skirtumu. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 31:47.

Antroje rungtynių dalyje "Pikenpokas" išlaikė pranašumą iki ketvirtojo kėlinuko, kuomet daugiau nei 5 minutes nepelnė taškų, o tuo pasinaudoję varžovai visiškai priartėjo. Vis tik "VU Kauno fakultetas" nebesugebėjo perlaužti rungtynių eigos ir buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą. Susitikimas baigėsi rezultatu 63:73.

Simonas Ziutelis

Svečiuose „Pikenpokas“ iškovojo pergalę. (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 22:59 val.)„Romegas“ atlaikė „Pikenpokas“ ekipos šturmą ir iškovojo pergalę (2024 sausio 09 d., antradienis, 22:31 val.)Atkrintamąsias „Pikenpokas“ pradėjo pergale (2024 kovo 19 d., antradienis, 08:14 val.)Išlaikė pranašumą „UNO ir pavogė pergalę iš „Pikenpoko“ (2023 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:41 val.)„VU Kauno fakultetas“ iškovojo pirmąją pergalę įveikę MB „TR Project“ (2023 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:02 val.)Apylygėje kovoje „Lympo“ išplėšė pergalę (2024 kovo 04 d., pirmadienis, 23:04 val.)Paskutinėmis minutėmis pergalę iškovojo „VU Kauno fakultetas“. (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 19:40 val.)„Pikenpokas“ dar kartą lengvai susitvarkė su “Akademija VDU-ŽUA” ir žengė į aštuntfinalį (2024 kovo 25 d., pirmadienis, 22:00 val.)„Pikenpokas“ neapsigynė prieš KM „Žalgiris“ 2 rezultatyvų puolimą (2024 sausio 10 d., trečiadienis, 21:42 val.)2 lygoje ‒ „UNO“ išplėšė pergalę prieš „VU Kauno fakultetą“ (2023 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:01 val.)