BC „Game On“ vs Romegas (57:93)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

„Romegas“ nesunkiai įveikė BC „Game On“ (93:57)

2023 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 17:48 val., peržiūros: 204

2023 gruodžio 10 d., Sekmadienį, 16:15 val. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto sporto salėje įvyko II lygos sezoninės 1 turo rungtynės kur susitiko šeimininkai BC „Game On“ prieš "Romegas".

Nuo pat pirmojo kėlinuko svečiai rodė pranašumą prieš BC „Game On“ krepšininkus, keturi pataikyti tolimi metimai jiems leido iškarto susikrauti dviženklią persvarą po pirmojo kėlinio (12:28). Antrąjame kėlinyje „Romegas“ krepšininkai ir toliau laikė rungtynių kontrolę savo rankose, svečiai sunkiai rasdavo kelius link krepšio ir prieš ilgąją pertrauką turėjo 23-ių taškų deficitą (25:48).

Trečiąjame kėlinyje BC „Game On“ dar bandė spurtuoti, tačiau į visus jų bandymus „Romegas“ komandą atsakydavo taikliais tritaškiais metimais ir po trijų kėlinių rezultatas buvo triuškinamas (43:75). Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas, abi komandos žaidė atsipalaidavusios su daug tolimų tritaškių metimų, bet šiandien geresni buvo „Romegas“ komanda ir jie laimėjo rungtynes rezultatu 57:93 (12:28, 13:20, 18:27, 14:18).

Eduardas Straigis

„Lympo“ po atkaklios kovos įveikė BC „Game On“ (2024 kovo 12 d., antradienis, 22:23 val.)BC „Rhino“ įveikė puolime strigusią BC „Game On“ ekipą (2024 vasario 27 d., antradienis, 20:27 val.)II lygoje: užtikrinta „Romegas“ pergalė prieš BC „Game On“ (2024 vasario 11 d., sekmadienis, 19:24 val.)„Arko“ rungtynių pabaigoje įveikė „Romegą“ (2024 vasario 20 d., antradienis, 21:55 val.)BC „Rhino“ neturėjo vargo su tarp BC „Game On“ ekipa (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 17:54 val.)„Romegas“ nepasigailėjo puolime strigusių „Mens Square Barbers“ (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 21:51 val.)„Skroblų alėja“ šiandien pasiekė pergalę prieš BC„Game On“ (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 18:13 val.)„Romegas“ neturėjo problemų prieš „Limobus“ (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 20:04 val.)KM „Žalgiris“ 2 nesulaukė pasipriešinimo iš BC „Game On“ krepšininkų (2024 sausio 14 d., sekmadienis, 18:15 val.)„Skroblų alėja“ antrą kartą įveikę „Game On“ pateko į ketvirtfinalį (2024 balandžio 07 d., sekmadienis, 17:26 val.)