Teltonika vs Kauno Rami (50:86)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 06 d., Pirmadienis, 18:40 val. @ Dainavos progimnazija, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

„Kauno Rami“ neturėjo vargo su „Teltonika“

2023 lapkričio 06 d., Pirmadienis, 20:32 val., peržiūros: 242

Lapkričio 6 dieną, 18:40 val., Dainavos mokyklos sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos "Teltonika" (šeimininkai) ir "Kauno Rami" (svečiai). Jau rungtynių pradžioje į priekį nutolo svečiai, kurie tvirtai kontroliavo rungtynes ir pasiekė nesunkią pergalę, rezultatu 50:86 (5:18, 16:29, 16:14, 13:25).

Rungtynes abi komandos pradėjo gana chaotiškai, žaidėjai dažnai klydo, sunkiai rinko taškus, o pirmieji į priekį nutolo "Kauno Rami" krepšininkai. Vėliau komandų puolimas išsijudino, bet šeimininkams šansų kovoti lygiai su varžovais buvo mažai, skirtumas augo su kiekviena minute, o ilgoji pertrauka prasidėjo "Kauno Rami" esant priekyje rezultatu 21:47.

Antroje rungtynių dalyje "Teltonika" neleido skirtumui augti, patys netgi priartėjo iki 16 taškų ribos. Vis tik netrukus svečiai vėl nutolo, sutvarkė visus formalumus ir pasiekė pergalę triuškinamu rezultatu 50:86.

Tomas Raulušavičius

BC „Game on“ neturėjo vargo su „Teltonika“ (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 18:13 val.)BC „Rhino“ įtikinamai nugalėjo „Teltonika“ (2023 lapkričio 13 d., pirmadienis, 20:41 val.)„VU Kauno fakultetas“ nelengvai palaužė „Teltoniką“ (2024 vasario 12 d., pirmadienis, 21:16 val.)KM „Žalgiris“ nepasipriešino ir „Teltonika“ ekipai (2024 vasario 19 d., pirmadienis, 21:44 val.)„Limobus“ ketvirtajame kėlinyje sutriuškino „Teltoniką“ (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 19:47 val.)„Kauno Rami“ po atkaklios kovos susitvarkė su „Klausučių alaus darykla“ (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 21:57 val.)„Mens square barbers“ įveikė „Teltonika“ ekipą (2024 vasario 26 d., pirmadienis, 20:20 val.)„Kauno Rami“ triumfavo prieš „Spartą“ sunkioje kovoje (2024 balandžio 07 d., sekmadienis, 18:07 val.)„Kauno Rami“ ketvirtame kėlinyje įrodė savo pranašumą prieš „Akademija VDU-ŽUA“ (2024 kovo 05 d., antradienis, 20:27 val.)„Klausučių alaus darykla“ antrą kartą įveikė „Teltoniką“ ir keliauja tolyn (2024 kovo 27 d., trečiadienis, 20:23 val.)