VšĮ „Gatvės vaikai“ vs Limobus (64:77)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2024 kovo 26 d., Antradienis, 20:15 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

„Limobus“ laimėjo, tačiau į kitą etapą keliauja VšĮ „Gatvės vaikai“

2024 kovo 26 d., Antradienis, 22:19 val., peržiūros: 63

Antradieni, kovo 26 diena, Šv. Kazimiero pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko II lygos antrosios šešioliktfinalio varžybos tarp šeimininkų: VšĮ „Gatvės vaikai“ bei svečių: Limobus.

Pirmojoje rungtynių pusėje komandos žaidė apylygiai. Tiek VšĮ „Gatvės vaikai“, tiek Limobus sėkmingai realizavo taškus iš žaidimo, to pasakoje, rezultatas po dviejų kėlinių išliko lygus: 35:35.

Antrojoje rungtynių pusėje Limobus pradėjo periminėti iniciatyvą. Greitos atakos bei geras komandinis žaidimas, leido svečiams susikrauti dviženklį pranašumą bei iškovoti pergalę rezultatu: 64:77 (17:20, 18:15, 14:22, 15:20). Tačiau svečiams pergalės neužteko. Limobus turėjo iškovoti pergalė 35 taškų skirtumų, kad žengtų į kitą etapą.

Martynas Simanavičius

„Romegas“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su VšĮ „Gatvės vaikais“ (2023 lapkričio 14 d., antradienis, 22:26 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė VšĮ „Gatvės vaikai“ (2023 gruodžio 11 d., pirmadienis, 21:27 val.)Po permainingos kovos BC „Rhino“ šventė pergalę prieš VšĮ „Gatvės vaikus“ (2023 lapkričio 28 d., antradienis, 22:10 val.)„Limobus“ iškovojo pergalę prieš „Mens Square Barbers“ (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 20:10 val.)„Skroblų alėja“ ketvirtame kėlinyje perlaužė rungtynes prieš VšĮ „Gatvės vaikai“ ekipą (2023 lapkričio 08 d., trečiadienis, 20:39 val.)„Limobus“ ketvirtajame kėlinyje sutriuškino „Teltoniką“ (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 19:47 val.)„Limobus“ rungtynių pradžios spurtu įveikė „Teltonika“ ekipą (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:52 val.)MB „TR Project“ po įtempto trilerio įveikė VšĮ „Gatvės vaikus“ ir pratęsė savo sezoną (2024 balandžio 15 d., pirmadienis, 22:07 val.)Po atkaklios kovos VšĮ „Gatvės vaikai“ palaužė „Limobus“ (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 19:54 val.)„Limobus“ lemiamo ketvirčio metu palaužė savo varžovus (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 19:24 val.)