Lankstukas vs Mens Square Barbers (65:78)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 kovo 03 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Taiklesnis „Mens Square Barbers“ žaidimas užtarnavo jiems pergalę

2024 kovo 03 d., Sekmadienis, 16:19 val., peržiūros: 54

Kovo 3 dieną, Sekmadienį, Kauno technologijų mokymo centro didžiojoje salėje buvo sužaistos II lygos rungtynės tarp Lankstukas (6-9) ir Mens Square Barbers (4-10) ekipų.

Tvirtai rungtynes pradėjusi Mens Square Barbers komanda nesuteikė šansų Lankstuko komandai pelnyti taškų. Tik įpusėjus kėliniui Š.Akelis pelnė tritaškį, kuris atidarė Lankstuko ekipos taškų skaičių. Visgi, pasinaudodami šeimininkų klaidomis, Mens Square Barbers išsilaikė priekyje rezultatu (6:23)

Antrasis kėlinys Lankstuko komandai tapo kiek palankesnis. Taiklūs tritaškiai leido komandai priartėti prie svečių komandos. Mens Square Barbers komanda nors ir nepelnė tritaškių šio kėlinio metu, puikiai taškų skirtumą išlaikė taikliai mėtydami baudas. Rezultatas po dviejų tapo (29:48)

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje išliko panašus. Mens Square Barbers išliko priekyje. Šią poziciją jiems pavyko išlaikyti iki pat rungtynių pabaigos.

Rezultatu 65:78 (6:23, 23:25, 18:18, 18:12) Mens Square Barbers šiandieną pelnė pergalę.

Faustas Galinis

Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Mens Square Barbers“ (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 22:56 val.)„Kauno Rami“ užtikrintai įveikė „Mens Square Barbers“ ir užbaigė pastarųjų sezoną (2024 kovo 24 d., sekmadienis, 17:14 val.)„Gemavila“ atkrintamosiose startavo triuškinama pergale (2024 kovo 20 d., trečiadienis, 22:29 val.)„Mens Square Barbers“ įrodė pranašumą prieš „Rajonas“ ekipą (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 15:44 val.)„Romegas“ nepasigailėjo puolime strigusių „Mens Square Barbers“ (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 21:51 val.)„Lankstukas“ iškovojo pirmąją pergalę (2023 lapkričio 24 d., penktadienis, 22:20 val.)„Mens Square Barbers“ po permainingos kovos įveikė „VU Kauno fakultetas“ jaunimą (2024 vasario 06 d., antradienis, 20:19 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno Rami“ įveikė „Mens Square Barbers“ komandą (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 18:31 val.)„Limobus“ iškovojo pergalę prieš „Mens Square Barbers“ (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 20:10 val.)VšĮ „Gatvės vaikai“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Mens square barbers“ ekipos (2023 lapkričio 19 d., sekmadienis, 16:28 val.)