Clutch vs Lankstukas (49:64)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 06 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Nerezultatyviose rungtynėse „Lankstukas“ pasiekė pergalę prieš „Clutch“

2023 gruodžio 06 d., Trečiadienis, 22:00 val., peržiūros: 246

Gruodžio 6 d., trečiadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos II lygos rungtynės tarp „Clutch“ (2-4) ir „Lankstukas“ (1-3) ekipų.

Rungtynių pradžioje po dviejų tolimų metimų „Lankstukas“ išsiveržė į priekį 6:8. Vėliau abiejų ekipų puolimas kiek užstrigo, o pirmas kėlinys baigėsi esant lygiam rezultatui 13:13.

Antrajame kėlinuke svečiams du tritaškius pataikė M.Rugienius, kelis metimus pridėjo D.Redeckas, o „Lankstukas“ tolo ir įpusėjus susitikimui pirmavo 27:35.

Trečiajame kėlinyje „Lankstukas“ visiškai užstrigo puolime, įmetė vos keturis taškus, o tuo pasinaudoję „Clutch“ krepšininkai persvėrė rungtynių svarstykles ir po trečio kėlinio buvo priekyje 41:39.

Lemiamas kėlinukas jau prasidėjo svečių spurtu 0:15, po kurio pergalės iš savo rankų nebepaleido. Galutinis susitikimo rezultatas 49:64 (13:13, 14:22, 14:4, 8:25).

9 taškai

Nerezultatyviose rungtynėse ‒ „Lympo“ pergalė (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 20:29 val.)Paskutiniame kėlinyje „Lankstukas“ neatsilaikė prieš „Spartos“ duetą. (2023 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)„Clutch“ pasiekė nesunkią pergalę prieš KM „Žalgiris“ (2023 lapkričio 06 d., pirmadienis, 21:40 val.)„Lankstukas“ po pratęsimo susitvarkė su „Clutch“ ekipa (2024 sausio 23 d., antradienis, 20:37 val.)„Sparta“ įrodė savo pranašumą prieš „Clutch“ krepšininkus (2023 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė „Clutch“ ekipa (2024 sausio 11 d., ketvirtadienis, 12:08 val.)„Lankstukas“ iškovojo pirmąją pergalę (2023 lapkričio 24 d., penktadienis, 22:20 val.)„Lankstukas“ turėjo pripažinti „Limobus“ pranašumą (2024 vasario 11 d., sekmadienis, 19:24 val.)„GZP ‒ 2“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Lankstukas“ ekipą (2023 lapkričio 14 d., antradienis, 21:45 val.)„Lankstukas“ po pratęsimo palaužė „VU Kauno fakultetą“ (2024 sausio 16 d., antradienis, 23:08 val.)