Arko vs Pikenpokas (76:61)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2024 balandžio 08 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Pirmą pergalę aštunfinalyje pasiekė „Arko“ įveikę „Pikenpoką“

2024 balandžio 08 d., Pirmadienis, 21:55 val., peržiūros: 31

Balandžio 8 dieną Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko II lygos didžiosios taurės pirmos aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Arko" priemė svečius "Pikempokas" komandą.

Rungtynes geriau pradėjo "Pikempokas", kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 3:8. PRasidėjus antrai kėlinio pusei "Arko" jau buvo priekyje (13:10). Kėlinio pabaigoje geriau žaidė "Arko", padidinę persvarą iki devynių taškų (23:14).

Baigiantis antrai antro kėlinio minutei minutės pertraukėlės paprašė "Pikempokas", skirtumui padidėjus iki 10 taškų (26:16). Sekančias keturias minutes komandos gynėsi be klaidų ir nepelnė nei taško. Įpusėjus septintai minutei "Pikempokas" sumažino varžovų persvarą iki šešių taškų (28:22). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė apyligiai, "Arko" išlaikė keturių taškių persvarą (31:27).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandos apsikeitė taikliais tritaškiais (34:30). Netrukus spurtą pradėjo "Arko", po kurio, kėlinio viduryje skirtumas padidėjo iki 13 taškų (47:34), o minutės pertraukėlės paprašė "Pikenpokas". Kėlinio antroje pusėje skirtumas padidėjo iki 17 taškų (54:37).

Ketvirtame kėlinyje "Arko" žaidė užtikrintai, neleido varžovams atkurti intrigos ir įveikė varžovus rezultatu 76:61.

5 taškai

Atkaklių rungtynių ketvirtame kėlinyje „GZP ‒ 2“ įveikė „Pikenpoką“ (2024 vasario 08 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)Ketvirtame kėlinyje subyrėjęs „ICE“ nusileido „Pikenpokas“ ekipai (2023 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)„Gemavila“ lengvai įveikė „Pikenpoką“ (2024 sausio 16 d., antradienis, 21:46 val.)Nesunkią pergalę iškovojo „Arko“. (2023 gruodžio 06 d., trečiadienis, 20:29 val.)„Arko“ antrą kartą įveikė „Pikenpoką“ ir pateko į ketvirtfinalį (2024 balandžio 10 d., trečiadienis, 20:13 val.)„Lympo“ gana užtikrintai susitvarkė su „Arko“ ekipa (2024 vasario 13 d., antradienis, 20:32 val.)Išlaikė pranašumą „UNO ir pavogė pergalę iš „Pikenpoko“ (2023 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:41 val.)„Arko“ rungtynių pabaigoje įveikė „Romegą“ (2024 vasario 20 d., antradienis, 21:55 val.)Grupės lyderių dvikovoje „Arko“ pergalė prieš KM „Žalgiris“ 2 (2024 sausio 30 d., antradienis, 20:37 val.) Po įnirtingos kovos pergalę išplėšė MB „TR Project“ (2023 lapkričio 06 d., pirmadienis, 22:43 val.)