Kautech ‒ 2 vs Klausučių alaus darykla (70:86)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 sausio 21 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Klausučių alaus darykla“ ketvirtajame kėlinyje susitvarkė su „Kautech ‒ 2“.

2024 sausio 21 d., Sekmadienis, 21:38 val., peržiūros: 141

Sekmadienį, sausio 21 dieną, Kauno technologijų mokymo centre vyko 2 lygos susitikimas tarp „Kautech ‒ 2“ ir „Klausučių alaus daryklos“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje viskas prasidėjo E. Karpavičiaus įspūdingu dėjimu ir tai leido jo komandai startuoti atkarpa 11:2. „Kautech ‒ 2“ tik kėlinio pabaigoje susimetė savo metimus, o varžovus sunkiai sekėsi stabdyti, kas leido jiems per pirmą kėlinį susikrauti pranašumą 26:16.

Antrajame kėlinyje „Kautech ‒ 2“ krepšininkų energija buvo labai didelė ir jie greit išlygino rungtynių rezultatą. Rungtynės vyko visiškai atkarpomis, o savų sirgalių gausiai palaikomi „Kautech ‒ 2“ po dviejų kėlinių atsilikinėjo rezultatu 42:39.

Antroje pusėje nei viena komanda nenorėjo nusileisti ir vyko labai įnirtinga kova. N.Petrauskas savo sirgaliams padovanojo įspūdingą dėjimą, o jo komanda vis vijosi savo varžovus – 62:57.

Paskutiniame kėlinyje „Kautech ‒ 2“ labai stengėsi kovoti, susikurti geras progas metimams, bet jie labai nekrisdavo. Pabaigoje „Kautech ‒ 2“ kapituliavo ir galutinis rungtynių rezultatas buvo 70:86 (16:26, 23:16, 18:20, 13:24).

„Klausučių alaus darykla“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „VU Kauno fakulteto“ krepšininkais (2023 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)„Klausučių alaus darykla“ rungtynių pabaigoje palaužė „UNO“ (2024 kovo 13 d., trečiadienis, 21:57 val.)„Klausučių alaus darykla“ rungtynių pabaigoje palaužė „UNO“ pasipriešinimą (2023 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:49 val.)„Kautech ‒ 2“ lengvai susitvarkė su „Kauno Rami“ (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 21:57 val.)„Klausučių alaus darykla“ antrą kartą įveikė „Teltoniką“ ir keliauja tolyn (2024 kovo 27 d., trečiadienis, 20:23 val.)Trečiajame kėlinyje tritaškiais prapliupę MB „TR Project“ įveikė „Kautech ‒ 2“ (2024 sausio 14 d., sekmadienis, 20:20 val.)Antrojoje rungtynių pusėje „Klausučių alaus darykla“ palaužė varžovus. (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 23:10 val.)Klausučių alaus darykla triumfavo rungtynės prieš ICE (2023 gruodžio 20 d., trečiadienis, 00:06 val.)Atkrintamąsias „Klausučių alaus darykla“ pradėjo užtikrinta pergale (2024 kovo 25 d., pirmadienis, 21:18 val.)„Arko“ suklupo prieš „Klausučių alaus darykla“ (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 21:50 val.)