Skroblų alėja vs VšĮ „Gatvės vaikai“ (73:69)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 08 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Skroblų alėja“ ketvirtame kėlinyje perlaužė rungtynes prieš VšĮ „Gatvės vaikai“ ekipą

2023 lapkričio 08 d., Trečiadienis, 20:39 val., peržiūros: 254

Lapkričio 8 d., trečiadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos II lygos rungtynės tarp „Skroblų alėja“ ir VšĮ „Gatvės vaikai“ ekipų.

Rungtynes „Skroblų alėja“ pradėjo trimis tritaškiais ir iškart tolo 11:2. Bet tada du tolimus metimus pataikė ir A.Jankauskas, o „Gatvės vaikai“ lygino rezultatą. Pasibaigus pirmajam kėliniui 17:17.

Antrojo kėlinio pradžioje strigo šeimininkų puolimas, pirmuosius taškus jiems pavyko pelnyti sužaidus kiek daugiau nei šešias minutes kėlinyje, o tuo naudojęsi svečiai tolo ir įpusėjus susitikimui buvo priekyje 29:37.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai iškart artėjo iki trijų taškų 41:44. Visgi, tada „Gatvės vaikai“ surengė nedidelį spurtą 0:8 ir vėl atstatė dviženklį pranašumą. Bet kėlinio pabaigoje geriau sužaidę „Skroblų alėja“ krepšininkai artėjo ir po trijų kėlinių turėjo keturių taškų deficitą 50:54.

Lemiamame kėlinuke po M. Sinkevičiaus tolimo metimo šeimininkai persvėrė rungtynių svarstykles 62:61. Vėliau septynis taškus dar pelnė G.Vyšniauskas ir „Skroblų alėja“ pergalės iš savo rankų jau nebepaleido. Galutinis susitikimo rezultatas 73:69 (17:17, 12:20, 21:17, 23:15).

Liudvikas Kaušila

„Skroblų alėja“ šiandien pasiekė pergalę prieš BC„Game On“ (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 18:13 val.)„Romegas“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su VšĮ „Gatvės vaikais“ (2023 lapkričio 14 d., antradienis, 22:26 val.)„Skroblų alėja“ išbarstė dviženklę persvarą prieš „Kauno Rami“, tačiau iškovojo pergalę (2023 gruodžio 06 d., trečiadienis, 20:33 val.)Po permainingos kovos BC „Rhino“ šventė pergalę prieš VšĮ „Gatvės vaikus“ (2023 lapkričio 28 d., antradienis, 22:10 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė VšĮ „Gatvės vaikai“ (2023 gruodžio 11 d., pirmadienis, 21:27 val.)II lygoje: „Skroblų alėja“ įveikė „Kauno Rami“ (2024 sausio 15 d., pirmadienis, 23:14 val.)„Skroblų alėja“ nesunkiai susitvarkė su „Akademija VDU-ŽUA“ (2024 sausio 09 d., antradienis, 23:19 val.)„Skroblų alėja“ pergalingai pradėjo aštuntfinalio seriją (2024 kovo 27 d., trečiadienis, 22:28 val.)„Limobus“ laimėjo, tačiau į kitą etapą keliauja VšĮ „Gatvės vaikai“ (2024 kovo 26 d., antradienis, 22:19 val.)MB „TR Project“ po įtempto trilerio įveikė VšĮ „Gatvės vaikus“ ir pratęsė savo sezoną (2024 balandžio 15 d., pirmadienis, 22:07 val.)