Gemavila vs Akademija VDU-ŽUA (79:67)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 28 d., Antradienis, 20:45 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Visas rungtynes pirmavę „Gemavila“ įveikė „Akademiją VDU‒ŽUA“

2023 lapkričio 28 d., Antradienis, 21:53 val., peržiūros: 179

Lapkričio 28 dieną Kauno Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Gemavila" priemė svečius "Akademiją VDU-ŽUA".

Pirmas dvi minutes rungtynių komandos žaidė rezultatyviai, o rezultatas buvo lygus (5:5). Kėlinio viduryje trapią persvarą turėjo "Gemavila" (12:9). Septintą minutę minutės pertraukėlės, po "Gemavila" spurto paprašė "Akademiją VDU-ŽUA" (16:9). Kėlinio paskutinėmis minutėmis be klaidų gynėsi "Gemavila", laimėję rungtynes rezultatu 19:9.

Antro kėlinio pradžioje penkis taškus be atsako pelnė "Gemavila" (24:9). Vėliau spurtą surengė "Akademiją VDU-ŽUA", kurie septintą minutę turėjo tik trijų taškų deficitą (28:25), o minutės pertraukėlės paprašė "Gemavila" (28:25). Po minutės pertraukėlės geriau žaidė "Gemavila", kuriai pavyko padidinti persvarą iki septynių taškų (29:36).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandas vis dar skyrė septyni taškai (40:33). Baigiantis šeštai minutei, po "Gemavilos" spurto, "Akademiją VDU-ŽUA" paprašė minutės pertraukėlės (33:45). Kėlinio pabaigoje dviženklę persvarą išlaikė "Gemavila" (59:45).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes "Genavila" padidino persvarą iki 16 taškų (65:49). "Gemavila" laikė saugią persvarą iki rungtynių pabaigos ir neleido varžovams atkurti intrigos (79:67).

7 rezult. perd.

Visas rungtynes pirmavę „Sparta“ paskutinėmis sekundėmis palaužė „Akademiją VDU-ŽUA“ (2024 vasario 22 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)„Gemavila“ lengvai įveikė „Pikenpoką“ (2024 sausio 16 d., antradienis, 21:46 val.)KKL II lyga „Sparta“ vs „Akademija VDU-ŽUA“ (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 16:03 val.)Nepaisant didelio klaidų skaičiaus „Kautech ‒ 2“ įveikė „Akademija VDU-ŽUA“ ekipą (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 20:13 val.)Atkakliose rungtynėse „Gemavila“ palaužė „Rhino“ komandą (2024 sausio 23 d., antradienis, 22:15 val.)„Skroblų alėja“ nesunkiai susitvarkė su „Akademija VDU-ŽUA“ (2024 sausio 09 d., antradienis, 23:19 val.)VšĮ „Gatvės vaikai“ palaužė keturiese likusius „Akademija VDU-ŽUA“ krepšininkus (2024 sausio 16 d., antradienis, 22:09 val.)„UNO“ paskutinėmis sekundėmis patiesė „Akademija VDU-ŽUA“ (2024 vasario 14 d., trečiadienis, 21:35 val.)Sezoną II lygoje sėkmingai pradėjo „Akademija VDU-ŽUA“ (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 22:19 val.)„Gemavila“ nesunkiai įveikė „Clutch“ komandą (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 21:54 val.)