Pikenpokas vs BC „Rhino“ (87:44)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 vasario 20 d., Antradienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Pikenpokas“ sutriuškino puolime visiškai užstrigusią BC „Rhino“ ekipą

2024 vasario 20 d., Antradienis, 20:20 val., peržiūros: 78

Vasario 20 d., antradienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje buvo sužaistos II lygos rungtynės tarp „Pikenpokas“ (5-9) ir BC „Rhino“ (6-8) ekipų.

Rungtynes geriau pradėjo „Pikenpokas“ ekipa, kuri po dviejų D. Venckaus tolimų metimų paeiliui iškart tolo 14:5. Nors po A. Apulskio metimų skirtumas tarp komandų mažėjo iki penkių taškų, bet kėlinį geriau pabaigė šeimininkai, kurie įgijo dviženklę persvarą ir pasibaigus pirmam kėliniui pirmavo 21:11.

Antrasis kėlinys prasidėjo „Pikenpokas“ krepšininkų spurtu 19:0, iš kurių devyni pelnyti trimis tolimais metimais, o po šio spurto rezultatas jau tapo 40:11. Per šį kėlinuką BC „Rhino“ pelnė vos penkis taškus, o įpusėjus susitikimui švieslentė rodė rezultatą 44:16.

Trečiajame kėlinyje ir toliau dominavo šeimininkai, kurie dar labiau atitrūko ir pasibaigus kėliniui buvo priekyje 68:28.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo galingu svečių ekipos žaidėjo D. Marčausko dėjimu iš viršaus ir tai padėjo šiek tiek atsigauti BC „Rhino“ ekipos puolimui. Visgi, „Pikenpokas“ išlaikė triuškinamą pranašumą ir iškovojo lengvą pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 87:44 (21:11, 23:5, 24:12, 19:16).

4 taškai

BC „Rhino“ įveikė puolime strigusią BC „Game On“ ekipą (2024 vasario 27 d., antradienis, 20:27 val.)„Arko“ neturėjo problemų su BC „Rhino“ ekipa (2024 sausio 29 d., pirmadienis, 22:31 val.)„GZP ‒ 2“ nesunkiai susitvarkė su BC „Rhino“ (2024 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)„Lympo“ emocingoje kovoje įveikė BC „Rhino“ (2024 sausio 09 d., antradienis, 20:50 val.) KM „Žalgiris“ 2 nepaliko vilčių BC „Rhino“ (2024 vasario 07 d., trečiadienis, 19:59 val.)„ICE“ pirmosiose rungtynėse susikrovė solidų pranašumą prieš BC „Rhino“ (2024 kovo 24 d., sekmadienis, 20:36 val.)Atkakliose rungtynėse „Gemavila“ palaužė „Rhino“ komandą (2024 sausio 23 d., antradienis, 22:15 val.)„Pikenpokas“ iššvaistė pranašumą, bet pergalę iškovojo (2023 spalio 25 d., trečiadienis, 23:00 val.)„Pikenpokas“ neapsigynė prieš KM „Žalgiris“ 2 rezultatyvų puolimą (2024 sausio 10 d., trečiadienis, 21:42 val.)„Pikenpokas“ dar kartą lengvai susitvarkė su “Akademija VDU-ŽUA” ir žengė į aštuntfinalį (2024 kovo 25 d., pirmadienis, 22:00 val.)