Gemavila vs Lympo (72:85)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 vasario 06 d., Antradienis, 20:55 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Tik ketvirtame kėlinyje „Lympo“ įrodė pranašumą prieš „Gemavila“ ekipą

2024 vasario 06 d., Antradienis, 22:13 val., peržiūros: 112

Antradienį Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose susitiko "Gemavila" ir "Lympo".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau kėlinuko pabaigoje "Gemavila" surengė sėkmingą atkarpą 7:0 ir atitrūko nuo varžovų ( 25:22). Antrame kėlinyje toliau netrūko emocijų aikštelėje, kur komandos apsikeisdavo rezultatyviomis atakomis ir komandas skyrė tik du taškai – 44:42

Po ilgosios pertraukos "Lympo" perėmė iniciatyvą į savas rankas, tačiau nepavyko išsaugoti susikrauto pranašumo, kur "Gemavila" sugebėjo sušvelninti skirtumą iki minimalaus ( 56:57). Lemiamą kėlinį "Lympo" pradėjo tolimais metimais, kur šeimininkai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Svečiai toliau nestabdė apsukų ir su kiekviena minute didino pranašumą. Per likusį laiką "Lympo" išsaugojo susikrautą pranašumą bei iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 72:85 (25:22, 19:20, 12:15, 16:28)

Povilas Dambrauskas

„Lympo“ įrodė savo pranašumą prieš „Romegą“ (2024 sausio 30 d., antradienis, 22:47 val.)Lemiamojo kėlinio metu „Arko“ komandai pavyko atitrūkti nuo „Gemavila“ ekipos (2024 kovo 05 d., antradienis, 23:05 val.)II lygos aštunfinalyje: „Lympo“ pergalė prieš „ICE“ (2024 balandžio 02 d., antradienis, 23:13 val.)Permainingose ir atkakliose rungtynėse „Lympo“ pergalė prieš „GZP ‒ 2“ (2023 lapkričio 28 d., antradienis, 22:20 val.)Rungtynių pabaigoje „Lympo“ palaužė KM „Žalgiris“ 2  ekipą (2024 vasario 22 d., ketvirtadienis, 09:03 val.)„Lympo“ ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš KM „Žalgirį“ 2 (2024 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)Pusfinalio serijoje „Lympo“ pasiekė įtikinamą pergalę (2024 gegužės 08 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Lympo“ paliko KM „Žalgiris“ ekipą be pergalių (2023 gruodžio 01 d., penktadienis, 20:01 val.)„GZP-2“ neturėjo vargo su „Gemavila“ (2024 sausio 09 d., antradienis, 22:28 val.)Lemtingas tritaškis neišgelbėjo GZP-2, „Gemavila“ švenčia pergalę. (2024 balandžio 09 d., antradienis, 22:08 val.)