KM „Žalgiris“ vs Lankstukas (71:90)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 sausio 29 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Lankstukas“ nugalėjo ir toliau nelaiminčią KM „Žalgiris“ ekipą

2024 sausio 29 d., Pirmadienis, 21:30 val., peržiūros: 154

Sausio 29 d., pirmadienį, KM „Žalgiris“ sporto salėje buvo sužaistos II lygos rungtynės tarp KM „Žalgiris“ (0-11) ir „Lankstukas“ (4-7) ekipų.

Rungtynes „Lankstukas“ pradėjo nedideliu spurtu 0:8. Visgi tada A.Sinkevičius pataikė du paeiliui tolimus metimus, KM „Žalgiris“ puolimas užsikūrė, o šeimininkai laimėjo pirmą kėlinį 19:17.

Antrajame kėlinyje po dviejų Š. Akelio tritaškių svečiai persvėrė rungtynių rezultatą 23:28. Nors jaunieji žalgiriečiai iškart kirpo deficitą iki minimumo, tačiau kėlinio pabaigos spurtas leido „Lankstukas“ ekipai įpusėjus susitikimui pirmauti dviženkliu pranašumu 32:43.

Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai po trijų tritaškių tolo iki 38:61. Bet tada iniciatyvos ėmėsi A.Sinkevičius, kurio metimai leido mažinti skirtumą iki 49:63. Visgi, „Lankstukas“ kėlinio pabaigoje pataikė du tritaškius ir po trijų kėlinių pirmavo 51:69.

Ketvirtame kėlinyje siautė svečių ekipos vienas lyderių D.Razumas, o „Lankstukas“ išsaugojo susikrautą pranašumą ir iškovojo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 71:90 (19:17, 13:26, 19:26, 20:21).

Dovydas Redeckas

„Lankstukas“ turėjo pripažinti „Limobus“ pranašumą (2024 vasario 11 d., sekmadienis, 19:24 val.)„Lympo“ paliko KM „Žalgiris“ ekipą be pergalių (2023 gruodžio 01 d., penktadienis, 20:01 val.)„GZP ‒ 2“ lengvai nugalėjo KM „Žalgirio“ jaunimą (2023 gruodžio 04 d., pirmadienis, 21:37 val.)„Lankstukas“ užtikrintai įveikė „Rajonas“ ekipą (2024 vasario 20 d., antradienis, 21:24 val.)„Clutch“ įrodė savo pranašumą prieš KM „Žalgiris“ (2024 vasario 26 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Rajonas“ paliko KM „Žalgirį“ be pergalių (2024 sausio 12 d., penktadienis, 22:22 val.)„ICE“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš KM „Žalgiris“ (2024 sausio 15 d., pirmadienis, 21:30 val.)„Lankstukas“ po pratęsimo susitvarkė su „Clutch“ ekipa (2024 sausio 23 d., antradienis, 20:37 val.)„Clutch“ pasiekė nesunkią pergalę prieš KM „Žalgiris“ (2023 lapkričio 06 d., pirmadienis, 21:40 val.)„Mens Square Barbers“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su KM „Žalgiris“ jaunimu (2024 vasario 12 d., pirmadienis, 21:47 val.)