MB „TR Project“ vs GZP ‒ 2 (60:91)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2024 gegužės 13 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„GZP ‒ 2“ pusfinalį pradėjo lengva pergale prieš MB „TR Project“

2024 gegužės 13 d., Pirmadienis, 21:58 val., peržiūros: 147

Gegužės 13 dieną įvyko II lygos Didžiosios taurės pirmos pusfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai MB "TR Project" priemė svečius "GZP – 2" komandą.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai ir antrą minutę "GZP – 2" paprašė minutės pertraukėlės (0:0). Vėliau MB "TR Project" puolimas stipriai strigo ir prasidėjus antrai kėlinio pusei rezultatu 2:12 pirmavo "GZP – 2". Kėlinio antroje pusėje geriau žaidė "GZP – 2", kurie sumažino varžovų persvarą iki 14 taškų (11:25).

Sužaidus pirmas tris minutes MB "TR Project" sumažino varžovų persvarą iki 10 taškų (17:27). Netrukus persvara vėl padidėjo iki 15 taškų (17:32). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 13 taškų (28:41). Kėlinio pabaigoje "GZP -2" žaidė užtikrintai ir padidino persvarą iki 20 taškų (28:48).

Baigiantis pirmai kėlinio pusei MB "TR Project" nepavyko nei kiek priartėti prie "GZP – 2" (37:58). Kėlinio antroje pusėje solidžią persvarą išlaikė "GZP – 2" (46:64).

Ketvirtame kėlinyje "GZP – 2" išlaikė solidžią persvarą ir iškovojo pirmą pergalę pusfinalyje rezultatu 60:91.

Vilius Puzara

„GZP ‒ 2“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Lankstukas“ ekipą (2023 lapkričio 14 d., antradienis, 21:45 val.) Po įnirtingos kovos pergalę išplėšė MB „TR Project“ (2023 lapkričio 06 d., pirmadienis, 22:43 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė MB „TR Project“ (2024 sausio 10 d., trečiadienis, 22:43 val.)„GZP ‒ 2“ lengvai nugalėjo KM „Žalgirio“ jaunimą (2023 gruodžio 04 d., pirmadienis, 21:37 val.)„GZP ‒ 2“ nesunkiai susitvarkė su BC „Rhino“ (2024 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)II lygoje: užtikrinta „GZP ‒ 2“ pergalė prieš BC „Game On“ (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 18:01 val.)„GZP-2“ įrodė savo pranašumą prieš „Romegą“ (2024 kovo 05 d., antradienis, 22:26 val.)„VU Kauno fakultetas“ iškovojo pirmąją pergalę įveikę MB „TR Project“ (2023 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:02 val.)„GZP-2“ neturėjo vargo su „Gemavila“ (2024 sausio 09 d., antradienis, 22:28 val.)„Arko“ rungtynių pabaigoje palaužė MB „TR Project“ krepšininkus (2023 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:48 val.)