KM „Žalgiris“ 2 vs Arko (58:82)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 01 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Arko“ neturėjo daug vargo su KM „Žalgiris“ 2 ekipa

2023 gruodžio 01 d., Penktadienis, 21:57 val., peržiūros: 210

Gruodžio 1 dieną, 20:15 val., Žalgirio krepšinio mokyklos sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos KM "Žalgiris" 2 (šeimininkai) ir "Arko" (svečiai). Jau pirmame kėlinuke labai solidų pranašumą pasiekė svečiai, kurie tvirtai kontroliavo rungtynių eigą, bei pasiekė pergalę rezultatu 58:82 (14:30, 14:17, 21:18, 9:17).

Rungtynių pradžioje "Arko" puolimas buvo nesulaikomas, žaidėjai rinko taškus kaip tik norėjo ir lengvai pasiekė dviženklį pranašumą. Skirtumui išaugus iki maždaug 20 taškų komandos jau ėmė žaisti kur kas lygiau, bet KM "Žalgiris" 2 pasivyti varžovus sekėsi sunkiai, o ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 28:47.

Antroje rungtynių dalyje KM "Žalgiris" 2 sugebėjo varžovus paspausti ir netgi priartėjo, tačiau intriga nesugrįžo, o "Arko" visuomet rado kaip atsakyti į sėkmingas varžovų atkarpas. Galiausiai komandos sutvarkė formalumus ir įtikinama pergalė atiteko "Arko". Rungtynės baigėsi rezultatu 58:82.

13 atk. kam.

„Arko“ neturėjo problemų su BC „Rhino“ ekipa (2024 sausio 29 d., pirmadienis, 22:31 val.)„Gemavila“ neturėjo ginklų prieš KM „Žalgiris“ 2 krepšininkus (2024 kovo 13 d., trečiadienis, 21:01 val.)„Lympo“ ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš KM „Žalgirį“ 2 (2024 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)Grupės lyderių dvikovoje „Arko“ pergalė prieš KM „Žalgiris“ 2 (2024 sausio 30 d., antradienis, 20:37 val.)„Pikenpokas“ neapsigynė prieš KM „Žalgiris“ 2 rezultatyvų puolimą (2024 sausio 10 d., trečiadienis, 21:42 val.)Rungtynių pabaigoje „Lympo“ palaužė KM „Žalgiris“ 2  ekipą (2024 vasario 22 d., ketvirtadienis, 09:03 val.)Antroje rungtynių pusėje KM „Žalgiris“ 2 įveikė „GZP ‒ 2“ (2024 kovo 04 d., pirmadienis, 20:21 val.)„Lympo“ ketvirtfinalyje antrą kartą įveikė KM „Žalgiris“ 2 komandą ir pateko į pusfinalį (2024 gegužės 02 d., ketvirtadienis, 21:50 val.)Pratęsimo metu KM „Žalgiris“ 2 komanda iškovojo pergalę (2023 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:32 val.)„Arko“ antrą kartą įveikė „Pikenpoką“ ir pateko į ketvirtfinalį (2024 balandžio 10 d., trečiadienis, 20:13 val.)