Arko vs ICE (90:72)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 06 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Nesunkią pergalę iškovojo „Arko“.

2023 gruodžio 06 d., Trečiadienis, 20:29 val., peržiūros: 189

Trečiadienį, gruodžio 6 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje vyko 2 lygos susitikimas tarp „Arko“ ir „ICE“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje A. Lucko ir K.Šion duetas puikiai laikėsi prieš penkis susirinkusius „Arko“ vyrukus. Rezultatyviame krepšinyje po pirmo kėlinio 23:21 pirmavo „Arko“.

Antrajame kėlinyje „Arko“ įjungė aukštesnę pavarą ir kėlinį pradėjo 10:0. Zoninė gynyba veikė puikiai ir „ICE“ daug klydo. Skirtumas vis augo, o po dviejų kėlinių priekyje buvo „Arko" rezultatu 48:36.

Antroje pusėje „ICE“ dažnai neatsikovodavo kamuolių gynyboje ir tai leido jų varžovams per kelis šansus sėkmingai užpulti. M.Mikulėnas tris kart atakas užbaigė su pražangą po atkovoto kamuolio puolime, o „Arko“ po trijų kėlinių jau triuškino varžovus rezultatu 78:43.

Paskutiniame kėlinyje „Arko“ atsipalaidavo ir tai leido smagiai spurtuoti „ICE“ vyrukams. Šis kėlinys priklausė jiems, tačiau varžybų nugalėtojas buvo nuspręstas jau per pirmus tris kėlinius ir rezultatu 90:72 (23:21, 25:15, 30:7, 12:29) laimėjo „Arko“.

Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Limobus“ (2024 sausio 28 d., sekmadienis, 20:21 val.)Pirmą pergalę aštunfinalyje pasiekė „Arko“ įveikę „Pikenpoką“ (2024 balandžio 08 d., pirmadienis, 21:55 val.)„ICE“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš KM „Žalgiris“ (2024 sausio 15 d., pirmadienis, 21:30 val.)II lygos aštunfinalyje: „Lympo“ pergalė prieš „ICE“ (2024 balandžio 02 d., antradienis, 23:13 val.)Kovoje iki paskutinių akimirkų pergalė atiteko „ICE“ (2023 lapkričio 08 d., trečiadienis, 21:22 val.)Paskutinėmis sekundėmis VU studentai išplėšė pergalę prieš „ICE“. (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 20:27 val.)2 lygoje į finalą žengė „Lympo“. (2024 gegužės 14 d., antradienis, 23:38 val.)Puolime strigę „GZP ‒ 2“ nusileido „Arko“ ekipai (2024 sausio 18 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)Grupės lyderių dvikovoje „Arko“ pergalė prieš KM „Žalgiris“ 2 (2024 sausio 30 d., antradienis, 20:37 val.)„UNO“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ICE“ (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:55 val.)