KM „Žalgiris“ 2 vs Romegas (68:66)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2024 balandžio 05 d., Penktadienis, 18:40 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ 2 dramatiška pergale pradėjo aštuntfinalio seriją

2024 balandžio 05 d., Penktadienis, 21:02 val., peržiūros: 50

Balandžio 5 dieną, 18:40 val., Žalgirio krepšinio mokyklos sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos KM „Žalgiris“ 2 (šeimininkai) ir "Romegas" (svečiai). Ekipos stojo žaisti pirmųjų aštuntfinalio rungtynių. 39 minutes priekyje buvo "Romegas", tačiau KM „Žalgiris“ 2 ekipai užteko užteko atkaklumo, šeimininkai pačiame rungtynių gale persvėrė rezultatą iš išplėšė pergalę laimėdami rezultatu 68:66 (9:21, 18:14, 18:15, 23:16).

Rungtynes puikiai pradėjo "Romegas", svečiai pasiūlę stiprų kontaktą po krepšiais, pataikė iš toli, o svarbiausia puikiai atstovėjo gynyboje. Visa tai leido skirtumui išaugti iki dviženklio. Tačiau antrame kėlinuke KM „Žalgiris“ 2 jau rodė atsigavimo ženklus, nežymiai priartėjo, o ilgoji pertrauka prasidėjo svečiams pirmaujant rezultatu 27:35.

Antroje rungtynių dalyje KM „Žalgiris“ 2 kelis kartus visiškai priartėjo, bet "Romegas" vis viena išlaikė iniciatyvą ir patys sužaisdavo ne ką prastesnes atkarpas. Rungtynėms artėjant į pabaigą laikas ėjo itin lėtai, buvo daug pražangų, komandos išnaudojo visas turimas minutines pertraukėles. Galiausiai nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis atakomis, KM „Žalgiris“ 2 pirmą kartą rungtynėse persvėrė rezultatą. "Romegas" dar turėjo paskutinę ataką, bet sudėtingas tritaškis nebuvo tikslus, o pergalė atiteko KM „Žalgiris“ 2 ekipai 68:66.

8 taškai

Pratęsimo metu KM „Žalgiris“ 2 komanda iškovojo pergalę (2023 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:32 val.)KM „Žalgiris“ 2 paskutinę sekundę išplėšė pergalę ir keliauja į ketvirtfinalį (2024 balandžio 19 d., penktadienis, 22:24 val.)„KM „Žalgiris 2“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 gruodžio 15 d., penktadienis, 20:43 val.)KM „Žalgiris“ 2 jaunuoliai pabaigoje susitvarkė su MB „TR Project“. (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:35 val.)KM „Žalgiris“ 2 nesulaukė pasipriešinimo iš „Rajono“ krepšininkų (2023 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 22:27 val.) KM „Žalgiris“ 2 nepaliko vilčių BC „Rhino“ (2024 vasario 07 d., trečiadienis, 19:59 val.)KM „Žalgiris“ 2 nesulaukė pasipriešinimo iš BC „Game On“ krepšininkų (2024 sausio 14 d., sekmadienis, 18:15 val.)KM „Žalgiris“ 2 išvaistė milžinišką persvarą, bet įveikė „Romega“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 22:19 val.)„Pikenpokas“ neapsigynė prieš KM „Žalgiris“ 2 rezultatyvų puolimą (2024 sausio 10 d., trečiadienis, 21:42 val.)KM „Žalgiris“-2 po pratęsimo įveikė VU Kauno fakulteto komandą (2023 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 10:30 val.)