Gemavila vs GZP ‒ 2 (59:94)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 sausio 09 d., Antradienis, 20:45 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„GZP-2“ neturėjo vargo su „Gemavila“

2024 sausio 09 d., Antradienis, 22:28 val., peržiūros: 128

Sausio 9 dieną, 20:45 val., "Santaros" gimnazijos sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos "Gemavila" (šeimininkai) ir "GZP-2" (svečiai). Jau rungtynių pradžioje solidų pranašumą susikrovę "GZP-2" krepšininkai tvirtai kontroliavo rungtynių eigą ir pasiekė pergalę rezultatu 59:94 (11:21, 12:21, 19:34, 17:18).

Nuo pat rungtynių pradžios abi komandos demonstravo itin didelį tempą, greitos atakos, tritaškiai ir metimai vos progą pasitaikius, toks buvo ekipų žaidimas. Vis tik savo progas "GZP-2" išnaudojo kur kas kokybiškiau, todėl dar pirmojo kėlinuko metu nutolo per dviženklį atstumą, o antrame ketvirtyje jau ir susikrovė itin solidų pranašumą 33:42.

Antroje rungtynių dalyje "GZP-2" pademonstravo tobulą puolimą ir per kėlinuką surinko net 34 taškus. Intrigos nebeliko, o "Gemavila" kiek atsitiesti galėjo tik ketvirtame kėlinuke, kuomet su varžovais jau žaidė lygiai. Vis tik užtikrinta pergalė buvo "GZP-2" rankose, o susitikimas baigėsi rezultatu 59:94.

5 perimt. kam.

„GZP-2“ neturėjo vargo su „Gemavila“ ir išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą (2024 balandžio 12 d., penktadienis, 20:21 val.)„GZP ‒ 2“ nesunkiai susitvarkė su BC „Rhino“ (2024 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)„GZP-2“ įrodė savo pranašumą prieš „Romegą“ (2024 kovo 05 d., antradienis, 22:26 val.)„GZP ‒ 2“ lengvai nugalėjo KM „Žalgirio“ jaunimą (2023 gruodžio 04 d., pirmadienis, 21:37 val.)„GZP ‒ 2“ pusfinalį pradėjo lengva pergale prieš MB „TR Project“ (2024 gegužės 13 d., pirmadienis, 21:58 val.)„Sparta“ paskutinėmis sekundėmis palaužė „Gemavilą“ (2023 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)„Gemavila“ neturėjo ginklų prieš KM „Žalgiris“ 2 krepšininkus (2024 kovo 13 d., trečiadienis, 21:01 val.)II lygoje: užtikrinta „GZP ‒ 2“ pergalė prieš BC „Game On“ (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 18:01 val.)„GZP ‒ 2“ permainingose ir atkakliose rungtynėse palaužė „Lympo“ (2024 vasario 26 d., pirmadienis, 22:22 val.)„GZP ‒ 2“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Lankstukas“ ekipą (2023 lapkričio 14 d., antradienis, 21:45 val.)