Gemavila vs Clutch (75:50)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 12 d., Antradienis, 20:45 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Gemavila“ nesunkiai įveikė „Clutch“ komandą

2023 gruodžio 12 d., Antradienis, 21:54 val., peržiūros: 183

Gruodžio 12 dieną Kauno Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Gemavila" (6/4) priemė svečius "Clutch" (7/2).

Sužaidus pirmas dvi minutes rezultatu 6:2 pirmavo "Gemavila". Baigiantis pirmai kėlinio pusei neblogai besigindami persvarą padidino aikštės šeimininkai (11:5). Antroje kėlinio pusėje "Gemavila" buvo padidinę persvarą, bet kėlinio pabaigoje "Clutch" prisivijo varžovus (17:12).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes komandas skyrė šeši taškai (21:15). Baigiantis ketvirtai minutei minutės pertraukėlės paprašė "Clutch", o "Gemavila" tuo metu turęjo 11 taškų persvarą (28:17). Antroje kėlinio pusėje "Gemavila" žaidė šiek tiek geriau ir prie turėtos persvaros pridėjo dar kelis taškus (22:37).

Sužaidus pirmas dvi minutes komandas skyrė 14 taškų (41:27). Vėliau komandos žaidė greitai ir aktyviai, bet nemažai klydo. Kėlinio paskutinėmis minutėmis "Gemavilos" persvara padidėjo iki 19 taškų 32:51.

Ketvirtas kėlinys buvo tik formalumas. "Gemavila" žaidė užtikrintai ir įveikė varžovus rezultatu 75:50.

7 taškai

„Gemavila“ lengvai įveikė „Pikenpoką“ (2024 sausio 16 d., antradienis, 21:46 val.)Atkakliose rungtynėse „Gemavila“ palaužė „Rhino“ komandą (2024 sausio 23 d., antradienis, 22:15 val.)„Lankstukas“ po pratęsimo susitvarkė su „Clutch“ ekipa (2024 sausio 23 d., antradienis, 20:37 val.)„Gemavila“ neturėjo ginklų prieš KM „Žalgiris“ 2 krepšininkus (2024 kovo 13 d., trečiadienis, 21:01 val.)Fortūna nusišypsojo „Clutch“ komandai (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 20:37 val.)„Gemavilą“ atkakliose rungtynėse įveikę „Lympo“ iškovojo pirmą pergalę II lygoje (2023 lapkričio 14 d., antradienis, 22:02 val.)Po atkaklios kovos „Gemavila“ nugalėjo „GZP-2“ (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 22:37 val.)„ICE“ neturėjo vargo su „Clutch“ krepšininkais (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 19:20 val.)„VU Kauno fakultetas“ palaužė „Clutch“ pasipriešinimą (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 20:23 val.)„Kautech ‒ 2“ išrašė pirmą pralaimėjimą „Clutch“ ekipai (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:44 val.)