Teltonika vs Klausučių alaus darykla (56:75)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2024 kovo 25 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

Atkrintamąsias „Klausučių alaus darykla“ pradėjo užtikrinta pergale

2024 kovo 25 d., Pirmadienis, 21:18 val., peržiūros: 111

Kovo 25 dieną, 19:10 val., Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos "Teltonika" (šeimininkai) ir „Klausučių alaus darykla“ (svečiai). Komandos stojo žaisti pirmųjų šešioliktfinalio rungtynių. Dar susitikimo pradžioje į priekį nutolo ir solidų pranašumą susikrovė „Klausučių alaus darykla“. Nors antroji rungtynių dalis jau buvo lygi, bet į antrąjį susitikimą „Klausučių alaus darykla“ nusineša itin solidų taškų bagažą 56:75 (8:20, 8:17, 17:18, 23:20).

Rungtynių pradžioje "Teltonika" prametė viską ką tik galėjo, šeimininkų puolimas visiškai neveikė, nes jie rinko vos po 8 taškus per kėlinuką. „Klausučių alaus darykla“ nors irgi neblizgėjo puolime, bet ir to užteko, kad persvara išaugtų iki dvidešimties taškų. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 16:35.

Antroje rungtynių dalyje šeimininkų puolimas atsigavo, komandos jau žaidė taškas į tašką, bet „Klausučių alaus darykla“ galėjo būti ramūs – jų persvara nekėlė abejonių. Aišku, komandos kovėsi iki pabaigos, bet šiame etape bus svarus tarpusavio pranašumas, tad kiekvienas taškas itin vertingas. O susitikimas baigėsi rezultatu 56:75.

Naurius Kavaliauskas

Antrojoje rungtynių pusėje „Klausučių alaus darykla“ palaužė varžovus. (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 23:10 val.)„Arko“ suklupo prieš „Klausučių alaus darykla“ (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 21:50 val.)„Klausučių alaus darykla“ rungtynių pabaigoje palaužė „UNO“ (2024 kovo 13 d., trečiadienis, 21:57 val.)„Klausučių alaus darykla“ antrą kartą įveikė „Teltoniką“ ir keliauja tolyn (2024 kovo 27 d., trečiadienis, 20:23 val.)Emocingoje kovoje pergalę pasiekė „Klausučių alaus darykla“ (2024 vasario 13 d., antradienis, 22:31 val.)K. Vinkšnaičio metimas atvedė „Klausučių alaus daryklos“ komandą į pergalę prieš Akademija VDU-ŽUA (2024 vasario 07 d., trečiadienis, 19:34 val.)„Klausučių alaus darykla“ rungtynių pabaigoje palaužė „UNO“ pasipriešinimą (2023 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:49 val.)„Klausučių alaus darykla“ ketvirtajame kėlinyje susitvarkė su „Kautech ‒ 2“. (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 21:38 val.)„Kautech ‒ 2“ pradėjo aštuntfinalio seriją pergale. (2024 balandžio 07 d., sekmadienis, 22:09 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Sparta“ įveikė „Klausučių alaus darykla“ ekipą (2024 vasario 29 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)