Romegas vs VU Kauno fakultetas (78:87)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2024 kovo 26 d., Antradienis, 20:43 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

2 lygoje ‒ į top 16 žengė „Romegas“

2024 kovo 26 d., Antradienis, 22:10 val., peržiūros: 48

Antradienį, kovo 26 dieną, Žaliakalnio progimnazijoje vyko 2 lygos antrasis šešioliktfinalio susitikimas tarp „Romegas“ ir „VU Kauno fakultetas“. Po pirmųjų rungtynių „Romegas“ turėjo 27 taškų persvarą prieš savo varžovus.

Pirmajame rungtynių kėlinyje studentai turėdami tokį deficitą turėjo rizikuoti ir mesdavo greitus metimus, kurie visai pasiteisino ir pirmajame kėlinyje „Romegas“ didžiulis skirtumas šiek tiek aptirpo. Po pirmo kėlinio rezultatu 24:12 pirmavo „VU Kauno fakultetas“. Antrajame kėlinyje „Romegas“ jau rimčiau pažiūrėjo į šias varžybas, bet studentai tiesiog dominuodavo po krepšiais ir toliau šiame susitikime žengė priekyje.

Antroje pusėje „Romegas“ išlygino kėlinio rezultatą, o komandos, nors ir skirtumas serijoje buvo -27 studentams, nepasidavė ir kovojo iki pat galo. Paskutiniame kėlinyje vienas po kito išsibaudavo VU du bokštai A.Ignatovič ir K.Daugėla. Tai netapo dideliu pasikeitimu krepšinio aikštelėje, nes „Romegas“ šiek tiek atsipalaidavo ir galutinis rungtynių rezultatas buvo 78:87 (12:24, 25:22, 25:20, 16:21).

II lygoje: užtikrinta „Gemavila“ pergalė prieš BC „Romegas“ (2024 vasario 13 d., antradienis, 23:41 val.)„Arko“ rungtynių pabaigoje įveikė „Romegą“ (2024 vasario 20 d., antradienis, 21:55 val.)„Kauno Rami“ ketvirtame kėlinyje grįžo į rungtynes, bet pergalę šventė „Romegas“ (2023 gruodžio 19 d., antradienis, 22:03 val.)Tik rungtynių pabaigoje „VU Kauno fakultetas“ palaužė „Rajonas“ ekipą (2024 vasario 27 d., antradienis, 21:36 val.)II lygoje: užtikrinta „Romegas“ pergalė prieš BC „Game On“ (2024 vasario 11 d., sekmadienis, 19:24 val.)2 lygoje ‒ „UNO“ išplėšė pergalę prieš „VU Kauno fakultetą“ (2023 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:01 val.)„GZP-2“ įrodė savo pranašumą prieš „Romegą“ (2024 kovo 05 d., antradienis, 22:26 val.)„VU Kauno fakultetas“ nelengvai palaužė „Teltoniką“ (2024 vasario 12 d., pirmadienis, 21:16 val.)Rezultatyvų komandinį krepšinį žaidę BC „Rhino“ iškovojo pergalę prieš „Romegas“  (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 20:39 val.)KM „Žalgiris“ 2 išvaistė milžinišką persvarą, bet įveikė „Romega“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 22:19 val.)