MB „TR Project“ vs UNO (93:61)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 18 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

MB „TR Project“ užmėtė „UNO“ ekipą tritaškiais ir nutraukė pralaimėjimų seriją

2023 gruodžio 18 d., Pirmadienis, 22:00 val., peržiūros: 199

Gruodžio 18 d., pirmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos II lygos rungtynės tarp MB „TR Project“ (4-3) ir „UNO“ (4-2) ekipų.

Rungtynes MB „TR Project“ pradėjo penkiais tolimais metimais ir iškart įgijo dviženklį pranašumą 15:2. Ir toliau „UNO“ visiškai strigo puolime, o tuo naudojęsi šeimininkai tolo ir po pirmo kėlinio jau buvo priekyje 32:4.

Antrojo kėlinio pradžioje svečius į priekį kiek patraukė L. Chalytovo metimai, vėliau prisidėjo ir A.Olberkis su R. Gudynu, o „UNO“ artėjo prie varžovų. Įpusėjus susitikimui rezultatas buvo 48:31.

Trečiojo kėlinio pradžioje M.Namikas pataikė tris tritaškius, MB „TR Project“ surengė dar vieną spurtą 20:0, tolo iki 68:31 ir rungtynių nugalėtojas nebekėlė abėjonių. Vėliau „UNO“ kiek apkarpė šeimininkų persvarą, tačiau tolimi metimai šiandien pergalę nukalė MB „TR Project“ ekipai. Galutinis susitikimo rezultatas 93:61 (32:4, 16:27, 23:13, 22:17).

9 taškai

Išretėjusi MB „TR Project“ atlaikė „Sparta“ ekipos šturmą ir iškovojo pergalę (2024 kovo 04 d., pirmadienis, 21:55 val.)MB „TR Project“ iššvaistė 21 taško persvarą, tačiau nepaleido pergalės prieš „ICE“ (2023 lapkričio 13 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Kauno Rami“ atlaikė „UNO“ ekipos šturmą ir iškovojo pergalę (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 21:36 val.)MB „TR Project“ po įtempto trilerio įveikė VšĮ „Gatvės vaikus“ ir pratęsė savo sezoną (2024 balandžio 15 d., pirmadienis, 22:07 val.)BC „Game On“ atsirevanšavo „UNO“ ekipai ir žengia toliau (2024 kovo 24 d., sekmadienis, 17:33 val.)Charakterį parodę MB „TR Project“ pergale pradėjo aštuntfinalio seriją (2024 balandžio 08 d., pirmadienis, 22:41 val.)MB „TR Project“ pasiekė lengvą pergalę prieš „Rajonas“ ekipą (2023 spalio 23 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Klausučių alaus darykla“ rungtynių pabaigoje palaužė „UNO“ pasipriešinimą (2023 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:49 val.)„Arko“ įrašė pirmą pralaimėjimą „UNO“ komandai (2023 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:47 val.)“MB “TR Project” gana lengvai susitvarkė su savo varžovais (2024 sausio 29 d., pirmadienis, 22:01 val.)