MB „TR Project“ vs VU Kauno fakultetas (64:81)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 04 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„VU Kauno fakultetas“ iškovojo pirmąją pergalę įveikę MB „TR Project“

2023 gruodžio 04 d., Pirmadienis, 22:02 val., peržiūros: 222

Gruodžio 4 d., pirmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos II lygos rungtynės tarp MB „TR Project“ (4-1) ir „VU Kauno fakultetas“ (0-5) ekipų.

Rungtynių pirmajame kėlinuke M.Šereika pataikė keturis tolimus metimus, po kurių MB „TR Project“ iškart tolo iki 20:11. Visgi, kėlinio pabaigoje sėkmingiau sužaidė „VU Kauno fakultetas“, artėjęs iki 23:19.

Antrąjį kėlinį svečiai pradėjo spurtuodami 3:14 ir po A.Ignatovič greitos atakos nutolo iki 26:33. Vėliau „VU Kauno fakultetas“ atitrūko ir dviženkle persvara 27:39, bet kėlinio pabaigoje dominavo MB „TR Project“, kurie beveik prisivijo varžovus ir įpusėjus susitikimui turėjo trijų taškų deficitą 37:40.

Trečiajame kėlinuke svečiai vėl atitrūko ir po M. Našlėno tritaškio atstatė dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki pat trečio kėlinio pabaigos – 47:59.

Lemiamą kėlinį „VU Kauno fakultetas“ pradėjo galingu K. Daugėlos dėjimu, po kurio svečiai pirmosios savo pergalės iš rankų jau nebepaleido. Galutinis susitikimo rezultatas 64:81 (23:19, 14:21, 10:19, 17:22).

10 atk. kam.

Po atkaklios kovos pergalę pasiekė MB „TR Project“ (2024 sausio 10 d., trečiadienis, 22:43 val.) Po įnirtingos kovos pergalę išplėšė MB „TR Project“ (2023 lapkričio 06 d., pirmadienis, 22:43 val.)„VU Kauno fakultetas“ nelengvai palaužė „Teltoniką“ (2024 vasario 12 d., pirmadienis, 21:16 val.)„VU Kauno fakultetas“ palaužė „Clutch“ pasipriešinimą (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 20:23 val.)Solidi pirma rungtynių pusė leido „Kauno Rami“ įveikti MB „TR Project“ (2024 balandžio 22 d., pirmadienis, 21:52 val.)„Arko“ rungtynių pabaigoje palaužė MB „TR Project“ krepšininkus (2023 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:48 val.)KM „Žalgiris“ 2 jaunuoliai pabaigoje susitvarkė su MB „TR Project“. (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:35 val.)Antroje rungtynių pusėje užstrigę „VU Kauno fakultetas“ krepšininkai nusileido „Romegas“ ekipai (2024 kovo 18 d., pirmadienis, 21:59 val.)Pergalingas I.Matulaičio metimas atnešė pergalę „Rajono“ ekipai (2023 lapkričio 21 d., antradienis, 22:34 val.)M. Namikas atvedė MB „TR Project“ į pergalę prieš „UNO“ (2024 vasario 05 d., pirmadienis, 22:10 val.)