BC „Rhino“ vs ICE (68:98)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2024 kovo 24 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„ICE“ pirmosiose rungtynėse susikrovė solidų pranašumą prieš BC „Rhino“

2024 kovo 24 d., Sekmadienis, 20:36 val., peržiūros: 63

Kovo 24 d., sekmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos II lygos pirmosios šešioliktfinalio rungtynės tarp BC „Rhino“ ir „ICE“ ekipų.

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu ir pirmo kėlino viduryje rezultatas buvo lygus 10:10. Visgi, kėlinį sėkmingiau užbaigė „ICE“ ekipa, kuri po nedidelio spurto pasibaigus kėliniui pirmavo 16:24.

Antrajame kėlinuke po penkių paeiliui taškų šeimininkai artėjo iki trijų taškų skirtumo, tačiau tada svečiai smeigė du tolimus metimus, pridėjo dvitaškį ir atitrūko dviženkliu pranašumu, kurį išlaikė iki pat kėlinio pabaigos. Įpusėjus susitikimui 29:39.

Trečiasis kėlinys prasidėjo trimis „ICE“ ekipos tritaškiais, po kurių svečiai tolo iki 36:54. Ir toliau aikštelėje geriau atrodė „ICE“ krepšininkai, kurie pasibaigus trečiajam kėliniui pirmavo 45:66.

Ketvirtame kėlinuke „ICE“ dar labiau įtvirtino savo pranašumą ir prieš atsakomąsias rungtynes susikrovė solidžią persvarą. Galutinis susitikimo rezultatas 68:98 (16:24, 13:15, 16:27, 23:32).

16 taškų

„GZP ‒ 2“ nesunkiai susitvarkė su BC „Rhino“ (2024 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)„ICE“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš KM „Žalgiris“ (2024 sausio 15 d., pirmadienis, 21:30 val.) KM „Žalgiris“ 2 nepaliko vilčių BC „Rhino“ (2024 vasario 07 d., trečiadienis, 19:59 val.)„ICE“ silpnai pradėjo rungtynes, tačiau rungtynių pabaigoje palaužė „VU Kauno fakultetas“ ekipą (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 20:23 val.)„Lympo“ emocingoje kovoje įveikė BC „Rhino“ (2024 sausio 09 d., antradienis, 20:50 val.)Antroje rungtynių pusėje „ICE“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Lankstukas“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 22:23 val.)Galingas paskutinis ketvirtis leido „Romegas“ krepšininkams švęsti pergalę prieš BC „Rhino“ (2024 sausio 16 d., antradienis, 21:23 val.)Atkakliose rungtynėse „Gemavila“ palaužė „Rhino“ komandą (2024 sausio 23 d., antradienis, 22:15 val.)„Arko“ neturėjo problemų su BC „Rhino“ ekipa (2024 sausio 29 d., pirmadienis, 22:31 val.)„Pikenpokas“ sutriuškino puolime visiškai užstrigusią BC „Rhino“ ekipą (2024 vasario 20 d., antradienis, 20:20 val.)