KM „Žalgiris“ 2 vs BC „Rhino“ (111:65)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 vasario 07 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ 2 nepaliko vilčių BC „Rhino“

2024 vasario 07 d., Trečiadienis, 19:59 val., peržiūros: 164

Trečiadienį, KM „Žalgiris“ sporto mokykloje įvyko „II“ lygos rungtynės tarp E pogrupio komandų – vietos KM „Žalgiris“ 2 bei svečių BC „Rhino“.

Rungtynių pradžioje KM „Žalgiris“ 2 iškart įjungė puolimo mašinas ir įgijo 10-ies taškų pranašumą per kelias minutes. Iki pirmo ketvirčio pabaigos šeimininkai dar stygavosi žaidimą ir kėlinį užbaigė rezultatu 32:12. Antrajame ketvirtyje atsigavo svečiai ir sumažino atsilikimą iki 10 taškų, tačiau ketvirčio gale šeimininkai vėl pabėgo į priekį – 37:52.

Antroje rungtynių pusėje stebuklų neįvyko. KM „Žalgiris“ 2 demonstravo kokybišką komandinį krepšinį, ko pasekoje jau trečio kėlinio viduryje šeimininkai siekė 25 – ies taškų pranašumo ribą. O ketvirto ketvirčio viduryje D.Stadnyk metimas peržengė 100 taškų ribą. Rungtynes KM „Žalgiris“ 2 laimėjo rezultatu 111:65.

Kiril Abramtsov

KM „Žalgiris“ 2 nesulaukė pasipriešinimo iš „Rajono“ krepšininkų (2023 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)KM „Žalgiris“ 2 nesulaukė pasipriešinimo iš BC „Game On“ krepšininkų (2024 sausio 14 d., sekmadienis, 18:15 val.)KM „Žalgiris“ 2 jaunuoliai pabaigoje susitvarkė su MB „TR Project“. (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:35 val.)„Arko“ neturėjo problemų su BC „Rhino“ ekipa (2024 sausio 29 d., pirmadienis, 22:31 val.)KM „Žalgiris“ 2 išvaistė milžinišką persvarą, bet įveikė „Romega“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 22:19 val.)Antroje rungtynių pusėje KM „Žalgiris“ 2 įveikė „GZP ‒ 2“ (2024 kovo 04 d., pirmadienis, 20:21 val.)„GZP ‒ 2“ nesunkiai susitvarkė su BC „Rhino“ (2024 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)„Lympo“ emocingoje kovoje įveikė BC „Rhino“ (2024 sausio 09 d., antradienis, 20:50 val.)„KM „Žalgiris 2“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 gruodžio 15 d., penktadienis, 20:43 val.)„Pikenpokas“ sutriuškino puolime visiškai užstrigusią BC „Rhino“ ekipą (2024 vasario 20 d., antradienis, 20:20 val.)