MB „TR Project“ vs VšĮ „Gatvės vaikai“ (82:79)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2024 balandžio 08 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Charakterį parodę MB „TR Project“ pergale pradėjo aštuntfinalio seriją

2024 balandžio 08 d., Pirmadienis, 22:41 val., peržiūros: 55

Balandžio 8 dieną, 20:40 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos MB „TR Project“ (šeimininkai) ir VšĮ „Gatvės vaikai“ (svečiai). Komandos stojo žaisti pirmųjų aštuntfinalio serijos rungtynių. Kova buvo labai emocinga ir atkakli, nors VšĮ „Gatvės vaikai“ išlaikė iniciatyvą kone viso susitiko metu, tačiau lemiamomis minutėmis šeimininkai spurtavo ir išplėšė pergalę rezultatu 82:79 (23:21, 19:24, 20:17, 20:17).

Jau nuo rungtynių pradžios buvo galima suprasti, kad šiandien lauks labai įdomi ir atkakli kova. VšĮ „Gatvės vaikai“ puikiai išnaudojo savo ūgio pranašumą, gerai kovojo po krepšiais ir ėmė tolti. Nors jų pranašumas nebuvo didelis, tačiau rungtynių ritmą diktavo jie ir prasidedant ilgajai pertraukai svečiai buvo priekyje rezultatu 42:45.

Antroji rungtynių dalis buvo labai permaininga, abi komandos spėjo pasidžiaugti pranašumu, daugėjo emocijų, o MB „TR Project“ gavo ir dvi technines pražangas. Tačiau tai tik dar labiau juos užvedė, likus žaisti keletą minučių jie sugebėjo pasivyti per maždaug 7 taškų distanciją nutolusius varžovus ir netgi įsiveržė į priekį. Paskutinės atakos buvo itin svarbios abiems komandoms, o čia ir vėl geriau atrodė MB „TR Project“ ekipa, kuri ir laimėjo susitikimą rezultatu 82:79.

Adomas Mažonas

M. Namikas atvedė MB „TR Project“ į pergalę prieš „UNO“ (2024 vasario 05 d., pirmadienis, 22:10 val.)L. Vičiaus lyderystė nulėmė MB „TR Project“ pergalę (2024 vasario 27 d., antradienis, 22:09 val.)MB „TR Project“ pasiekė lengvą pergalę prieš „Rajonas“ ekipą (2023 spalio 23 d., pirmadienis, 22:04 val.)Galingas M.Naviko pasirodymas leido MR „TR Project“ švęsti pergalę prieš „Skroblų alėja“ (2024 vasario 14 d., trečiadienis, 21:12 val.)„Arko“ rungtynių pabaigoje palaužė MB „TR Project“ krepšininkus (2023 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:48 val.)MB „TR Project“ užmėtė „UNO“ ekipą tritaškiais ir nutraukė pralaimėjimų seriją (2023 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:00 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė MB „TR Project“ (2024 sausio 10 d., trečiadienis, 22:43 val.)“MB “TR Project” gana lengvai susitvarkė su savo varžovais (2024 sausio 29 d., pirmadienis, 22:01 val.)MB „TR Project“ po įtempto trilerio įveikė VšĮ „Gatvės vaikus“ ir pratęsė savo sezoną (2024 balandžio 15 d., pirmadienis, 22:07 val.)MB „TR Project“ išbarstė dviženklį pranašumą, tačiau po pratęsimo palaužė „Klausučių alaus darykla“ ekipą (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 22:13 val.)