Skroblų alėja vs Kauno Rami (89:84)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 06 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Skroblų alėja“ išbarstė dviženklę persvarą prieš „Kauno Rami“, tačiau iškovojo pergalę

2023 gruodžio 06 d., Trečiadienis, 20:33 val., peržiūros: 269

Gruodžio 6 d., trečiadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos II lygos rungtynės tarp „Skroblų alėja“ (5-0) ir „Kauno Rami“ (3-1) ekipų.

Rungtynių pirmajame kėlinyje N.Genys pataikė tris tolimus metimus, devynis taškus pridėjo jo komandos draugas G.Užpalis, o tai leido „Skroblų alėja“ ekipai po pirmo kėlinio būti priekyje 25:19.

Antrajame kėlinuke po G. Vyšniausko tritaškio šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą 34:24. Visgi, kėlinio antroje pusėje sėkmingiau sužaidė „Kauno Rami“, artėję iki varžovų 42:39.

Trečiasis kėlinys prasidėjo „Skroblų alėja“ ekipos spurtu ir po Ž. Varnos tritaškio bei penkių G. Užpalio taškų šeimininkai tolo iki 61:46. Nors po Š. Petraičio metimų rezultatas tirpo iki dešimties taškų, bet du E. Rinkevičiaus tritaškiai vėl leido šeimininkams kiek nutolti. Po trijų kėlinių 75:62.

Lemiamo kėlinio pradžioje „Kauno Rami“ spurtavo 0:10 ir artėjo iki trijų taškų. Vėliau po M. Žukausko metimų svečiai persvėrė rungtynių svarstykles savo naudai. Visgi, tada kelis metimus pataikė N.Genys ir „Skroblų alėja“ pergalės iš savo rankų nebepaleido. Galutinis susitikimo rezultatas 89:84 (25:19, 17:20, 33:23, 14:22).

Justinas Valaitis

„Skroblų alėja“ įsirašė dar vieną lengvą pergalę (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:59 val.)„Skroblų alėja“ atlaikė „Romegas“ ekipos spaudimą ir iškovojo eilinę pergalę (2023 lapkričio 29 d., trečiadienis, 20:29 val.)II lygoje: „Skroblų alėja“ įveikė „Kauno Rami“ (2024 sausio 15 d., pirmadienis, 23:14 val.)„Skroblų alėja“ antrą kartą įveikę „Game On“ pateko į ketvirtfinalį (2024 balandžio 07 d., sekmadienis, 17:26 val.)„Skroblų alėja“ ketvirtame kėlinyje perlaužė rungtynes prieš VšĮ „Gatvės vaikai“ ekipą (2023 lapkričio 08 d., trečiadienis, 20:39 val.)„Kauno Rami“ atlaikė „UNO“ ekipos šturmą ir iškovojo pergalę (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Skroblų alėja“ nesunkiai susitvarkė su „Akademija VDU-ŽUA“ (2024 sausio 09 d., antradienis, 23:19 val.)„Skroblų alėja“ šiandien pasiekė pergalę prieš BC„Game On“ (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 18:13 val.)„Skroblų alėja“ po permainingos kovos įveikė „Kautech ‒ 2“ ir užsitikrino grupės nugalėtojos poziciją (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 22:00 val.)Antrojoje rungtynių pusėje „Rauno Rami“ palaužė varžovus. (2024 vasario 20 d., antradienis, 21:19 val.)