Pikenpokas vs Arko (54:78)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 29 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Žaidimo iš rankų nepaleidę ARKO žaidėjai švenčia pergalę prieš PIKENPOKAS ekipą

2023 lapkričio 29 d., Trečiadienis, 20:53 val., peržiūros: 161

Lapkričio 29 dieną, Trečiadienį, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko II lygos rungtynės tarp Pikenpokas ir Arko ekipų.

Pirmojo kėlinio pradžia buvo nesėkminga abiem komandom, tik įpusėjus kėliniui ėmė kristi taškai. Abi komandos startavo apylygiai, visgi palankesnis šis kėlinys buvo ARKO komandai rezultatu 12:23 užbaigus kėlinį.

Antrojo kėlinio metu Pikenpokas ėmė klysti, o jų klaidomis pasinaudoję ARKO komandos žaidėjai atitrūko nuo varžovų dviženkle persvara. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezultatu 22:42

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje beveik nepakito. ARKO išlaikė žaidimą savo rankose, išlaikydami dviženklį taškų skirtumą.

Tačiau neapsieita ir be techninių pražangų. Pikenpokas žaidėjas Nr. 27 S.Ziutelis buvo nubaustas technine pražanga.

Vytautas Kereišius

Išlaikė pranašumą „UNO ir pavogė pergalę iš „Pikenpoko“ (2023 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:41 val.)„Pikenpokas“ iššvaistė pranašumą, bet pergalę iškovojo (2023 spalio 25 d., trečiadienis, 23:00 val.)Grupės lyderių dvikovoje „Arko“ pergalė prieš KM „Žalgiris“ 2 (2024 sausio 30 d., antradienis, 20:37 val.)Apylygėje kovoje „Lympo“ išplėšė pergalę (2024 kovo 04 d., pirmadienis, 23:04 val.)„Arko“ po permainingos kovos pasiekė pergalę ir perlipo ketvirtfinalio barjerą (2024 balandžio 21 d., sekmadienis, 22:24 val.)Nesunkią pergalę iškovojo „Arko“. (2023 gruodžio 06 d., trečiadienis, 20:29 val.)Pusfinalio serijoje „Lympo“ pasiekė įtikinamą pergalę (2024 gegužės 08 d., trečiadienis, 22:58 val.) Po įnirtingos kovos pergalę išplėšė MB „TR Project“ (2023 lapkričio 06 d., pirmadienis, 22:43 val.)„Lympo“ gana užtikrintai susitvarkė su „Arko“ ekipa (2024 vasario 13 d., antradienis, 20:32 val.)Atkrintamąsias „Pikenpokas“ pradėjo pergale (2024 kovo 19 d., antradienis, 08:14 val.)