Kautech ‒ 2 vs Klausučių alaus darykla (83:70)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2024 balandžio 07 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kautech ‒ 2“ pradėjo aštuntfinalio seriją pergale.

2024 balandžio 07 d., Sekmadienis, 22:09 val., peržiūros: 99

Sekmadienį, balandžio 7 dieną, Kauno technologijų mokymo centre vyko II lygos aštuntfinalio susitikimas tarp „Kautech ‒ 2“ ir „Klausučių alaus darykla“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje nuo pat pradžių jautėsi atkrintamųjų atmosfera, kadangi salėje buvo nemažai sirgalių. N. Kavaliausko ir E. Karpavičiaus vedami "Klausučių alaus darykla" laikėsi priekyje. Antrajame kėlinyje M.Gailiūnas ėmėsi iniciatyvos, provokavo pražangas, o pražangų problemas anksti pajutę "Klausučių alaus darykla" pradėjo atsilikinėti. Vis gi, sėkminga atkarpa greitomis atakomis lygino rezultatą ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygūs: 40:40.

Antroje pusėje šešiese susirinkę "Klausučių alaus darykla" iš visų jėgų bandė laikytis, bet aukštas rungtynių tempas, kurį uždavė „Kautech ‒ 2“ buvo sunkiai atlaikomas. Paskutiniame kėlinyje per minutę 5 komandines pražangas susirinko „Kautech ‒ 2“ krepšininkai, bet tai nesudarė jiems sunkumų užsidaryti rungtynes ir pradėti seriją iki dviejų pergalių sėkmingai. Galutinis rungtynių rezultatas 83:70 (24:24, 16:16, 24:18, 19:12).

„Kautech ‒ 2“ pasiekė nelengvą pergalę (2023 gruodžio 19 d., antradienis, 20:33 val.)„Kautech ‒ 2“ užspaudė „Lankstuką“ ir iškovojo nesunkią pergalę. (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 21:46 val.)„KM „Žalgiris 2“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 gruodžio 15 d., penktadienis, 20:43 val.)„Kautech ‒ 2“ išrašė pirmą pralaimėjimą „Clutch“ ekipai (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:44 val.)„Kautech ‒ 2“ turėjo lengvą pasivaikščiojimą su „Sparta“ (2024 sausio 12 d., penktadienis, 20:57 val.)Atkrintamąsias „Klausučių alaus darykla“ pradėjo užtikrinta pergale (2024 kovo 25 d., pirmadienis, 21:18 val.)„Kautech ‒ 2“ lengvai susitvarkė su savo varžovais (2023 lapkričio 24 d., penktadienis, 20:17 val.)„Kautech ‒ 2“ lengvai susitvarkė su „Kauno Rami“ (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 21:57 val.)„Kautech-2“ ir antrą kartą įveikė puolime strigusią „Klausučių alaus darykla“ ekipą (2024 balandžio 10 d., trečiadienis, 22:03 val.)„Arko“ po permainingos kovos pasiekė pergalę ir perlipo ketvirtfinalio barjerą (2024 balandžio 21 d., sekmadienis, 22:24 val.)