ICE vs Lankstukas (93:77)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 vasario 28 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Antroje rungtynių pusėje „ICE“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Lankstukas“

2024 vasario 28 d., Trečiadienis, 22:23 val., peržiūros: 170

Trečiadienį, Kauno technologijų mokymo centro salėje įvyko „II“ lygos rungtyns tarp komandų „ICE“ bei svečių „Lankstukas“.

Rungtynių pradžioje komandos nors ir dažnai klydo, bet žaidė rezultatyviai, intriga išsilaikė ilgą laiką, o pirmaujanti pusė pasikeitė ne kartą. Iki pat ilgosios pertraukos taip ir neišryškėjo nei vienos pusės pranašumas, o po dviejų ketvirčių priekyje buvo ICE komanda – 42:37.

Antroje rungtynių dalyje ICE perėmė iniciatyvą, komanda susikrovė 14 taškų pranašumą ir atrodė, kad jau uždarė rungtynes, tačiau ketvirtojo ketvirčio penktoje minutėje priešininkai pabudo ir sumažino atsilikimą iki 4 taškų. Tačiau ICE komanda surengė tritaškių spurtą ir iki rungtynių pabaigos išlaikė pranašumą savo rankose – 93:77.

9 taškai

„UNO“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ICE“ (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:55 val.)Antroje rungtynių pusėje „Teltonika“ išsaugojo pirmoje pusėje įgytą persvarą prieš „ICE“ (2024 vasario 05 d., pirmadienis, 20:35 val.)Permainingose rungtynėse: Sunki „ICE“ pergalė prieš „Rajonas“ (2024 sausio 09 d., antradienis, 22:56 val.)Permainingose rungtynėse D. Vilkiaus išplėšta pergalė „Teltonika“ ekipai prieš „Lankstukas“ krepšininkus (2024 sausio 08 d., pirmadienis, 20:31 val.)„ICE“ pirmosiose rungtynėse susikrovė solidų pranašumą prieš BC „Rhino“ (2024 kovo 24 d., sekmadienis, 20:36 val.)Ketvirtame kėlinyje subyrėjęs „ICE“ nusileido „Pikenpokas“ ekipai (2023 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)„GZP ‒ 2“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Lankstukas“ ekipą (2023 lapkričio 14 d., antradienis, 21:45 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „ICE“ ekipos pergalę (2024 vasario 01 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Lankstukas“ pasiekė pergalę prieš „Clutch“ (2023 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:00 val.)„ICE“ silpnai pradėjo rungtynes, tačiau rungtynių pabaigoje palaužė „VU Kauno fakultetas“ ekipą (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 20:23 val.)