KM „Žalgiris“ vs Gemavila (45:90)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 20 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

M. Antanaičio keturgubas dublis ir „Gemavila“ ekipos lengva pergalė prieš KM „Žalgiris“ krepšininkus

2023 lapkričio 20 d., Pirmadienis, 21:30 val., peržiūros: 260

Lapkričio 20 d., pirmadienį, KM „Žalgiris“ sporto salėje buvo sužaistos II lygos rungtynės tarp KM „Žalgiris“ (0-2) ir „Gemavila“ (2-2) ekipų.

Rungtynių pradžioje rezultatas buvo lygus 6:6, tačiau tada vieną po kito kamuolius perėmė M.Antanaitis, juos paversdamas rezultatyviomis atakomis, o „Gemavila“ tada spurtavo 0:16 ir po pirmo kėlinio pirmavo dviženkiu pranašumu 11:25.

Antrajame kėlinuke svečiai pataikė keturis tolimus metimus ir dar labiau tolo. Įpusėjus susitikimui 19:48.

Trečiajame kėlinyje „Gemavila“ ekipos puolimas kiek pristrigo, jauniesiems žalgiriečiams tris tritaškius pataikė A.Sinkevičius, o pasibaigus kėliniui rezultatas buvo 35:65.

Rungtynės pasibaigė „Gemavila“ ekipos spurtu, o galutinis susitikimo rezultatas 45:90 (11:25, 8:23, 16:17, 10:25).

6 rezult. perd.

„Gemavila“ neturėjo ginklų prieš KM „Žalgiris“ 2 krepšininkus (2024 kovo 13 d., trečiadienis, 21:01 val.)„Clutch“ pasiekė nesunkią pergalę prieš KM „Žalgiris“ (2023 lapkričio 06 d., pirmadienis, 21:40 val.)II lygoje: užtikrinta „Gemavila“ pergalė prieš BC „Romegas“ (2024 vasario 13 d., antradienis, 23:41 val.)„Clutch“ įrodė savo pranašumą prieš KM „Žalgiris“ (2024 vasario 26 d., pirmadienis, 22:09 val.)„GZP ‒ 2“ lengvai nugalėjo KM „Žalgirio“ jaunimą (2023 gruodžio 04 d., pirmadienis, 21:37 val.)Po atkaklios kovos „Gemavila“ nugalėjo „GZP-2“ (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 22:37 val.)„Lankstukas“ nugalėjo ir toliau nelaiminčią KM „Žalgiris“ ekipą (2024 sausio 29 d., pirmadienis, 21:30 val.)Atkakliose rungtynėse „Gemavila“ palaužė „Rhino“ komandą (2024 sausio 23 d., antradienis, 22:15 val.)„Mens Square Barbers“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su KM „Žalgiris“ jaunimu (2024 vasario 12 d., pirmadienis, 21:47 val.)„Lympo“ paliko KM „Žalgiris“ ekipą be pergalių (2023 gruodžio 01 d., penktadienis, 20:01 val.)