Akademija VDU-ŽUA vs Kauno Rami (69:85)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 kovo 05 d., Antradienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kauno Rami“ ketvirtame kėlinyje įrodė savo pranašumą prieš „Akademija VDU-ŽUA“

2024 kovo 05 d., Antradienis, 20:27 val., peržiūros: 63

Kovo 5 d., antradienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje buvo sužaistos II lygos rungtynės tarp „Akademija VDU-ŽUA“ (4-11) ir „Kauno Rami“ (9-5) ekipų.

Rungtynes geriau pradėjo „Akademija VDU-ŽUA“, kuri pasinaudojusi nemažu „Kauno Rami“ ekipos klaidų skaičiumi po pirmo kėlinio pirmavo 23:20.

Antrajame kėlinuke po Š. Bernatavičiaus tolimo metimo svečiai išsiveržė į priekį 29:33, o šią keturių taškų persvarą „Kauno Rami“ išlaikė iki pat kėlinio pabaigos, kuriam pasibaigus buvo priekyje 35:39.

Trečiajame kėlinyje po dviejų E. Staugaičio tritaškių metimų rezultatas rungtynėse tapo lygus 46:46. Ir toliau aikštelėje virė kova taškas į tašką, o kėlinys baigėsi minimaliu skirtumu pirmaujant „Akademija VDU-ŽUA“ ekipai 57:56.

Lemiamame kėlinyje svečius į priekį pradėjo traukti M.Žukauskas, vėliau prie jo prisidėjo ir Š.Petraitis, o „Kauno Rami“ likus keturioms minutėms jau pirmavo dviženkliu pranašumu 65:75. Vėliau du tritaškius „Kauno Rami“ ekipai pridėjo M.Šeputis ir svečiai užtikrintai užbaigė rungtynes. Galutinis susitikimo rezultatas 69:85 (23:20, 12:19, 22:17, 12:29).

Mantas Šeputis

„UNO“ paskutinėmis sekundėmis patiesė „Akademija VDU-ŽUA“ (2024 vasario 14 d., trečiadienis, 21:35 val.)„Kauno Rami“ ketvirtame kėlinyje grįžo į rungtynes, bet pergalę šventė „Romegas“ (2023 gruodžio 19 d., antradienis, 22:03 val.)„Skroblų alėja“ nesunkiai susitvarkė su „Akademija VDU-ŽUA“ (2024 sausio 09 d., antradienis, 23:19 val.)„Kauno Rami“ neturėjo vargo su „Teltonika“ (2023 lapkričio 06 d., pirmadienis, 20:32 val.)Visas rungtynes pirmavę „Sparta“ paskutinėmis sekundėmis palaužė „Akademiją VDU-ŽUA“ (2024 vasario 22 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)KKL II lyga „Sparta“ vs „Akademija VDU-ŽUA“ (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 16:03 val.)Sezoną II lygoje sėkmingai pradėjo „Akademija VDU-ŽUA“ (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 22:19 val.)„Kauno Rami“ triumfavo prieš „Spartą“ sunkioje kovoje (2024 balandžio 07 d., sekmadienis, 18:07 val.)VšĮ „Gatvės vaikai“ palaužė keturiese likusius „Akademija VDU-ŽUA“ krepšininkus (2024 sausio 16 d., antradienis, 22:09 val.)2 lygoje ‒ 100 taškų pelnę „Akademija VDU-ŽUA“ pergalė (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 17:17 val.)