BC „Game On“ vs Skroblų alėja (57:80)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2024 balandžio 07 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

„Skroblų alėja“ antrą kartą įveikę „Game On“ pateko į ketvirtfinalį

2024 balandžio 07 d., Sekmadienis, 17:26 val., peržiūros: 80

Balandžio 4 dieną LSMU sporto salėje įvyko II lygos Didžiosios taurės antros aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Game On" priemė svečius "Skroblų alėją". Pirmas aštunfinalio rungtynes buvo lengvai laimėję "Skroblų alėja".

Pirmas dvi rungtynių minutes be klaidų gynėsi "Skroblų alėja" (0:6). Baigiantis pirmai kėlinio pusei pirmus taškus pelnė "Game On" (3:6), o minutės pertraukėlės paprašė "Skroblų alėja". "Game On" buvo pasiviję varžovus, bet kėlinio pabaigoje "Skroblų alėja" persvarą susigrąžino (11:16).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes komandas skyrė septyni taškai (14:21). Prasidėjus antrai kėlinio pusei skirtumas padidėjo iki 10 taškų, o minutės pertraukėlės paprašė "Game On" (21:31). Kėlinio pabaigoje "Skroblų alėja" padidino persvarą iki septyniolikos taškų (23:40).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes skirtumas padidėjo iki 20 taškų (25:45). Kėlinio viduryje minutės pertraukėlės paprašė "Skroblų alėja" (29:52). Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 16 taškų (43:59).

Ketvirtame kėlinyje "Skroblų alėja" neleido varžovams atkurti intrigos ir laimėjo rungtynes rezultatu 57:80

Gytis Užpalis

„Skroblų alėja“ atlaikė „Romegas“ ekipos spaudimą ir iškovojo eilinę pergalę (2023 lapkričio 29 d., trečiadienis, 20:29 val.)„Skroblų alėja“ po permainingos kovos įveikė „Kautech ‒ 2“ ir užsitikrino grupės nugalėtojos poziciją (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 22:00 val.)„Skroblų alėja“ šiandien pasiekė pergalę prieš BC„Game On“ (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 18:13 val.)II lygoje: „Skroblų alėja“ įveikė „Kauno Rami“ (2024 sausio 15 d., pirmadienis, 23:14 val.)„Skroblų alėja“ pergalingai pradėjo aštuntfinalio seriją (2024 kovo 27 d., trečiadienis, 22:28 val.)„Skroblų alėja“ nesunkiai susitvarkė su „Akademija VDU-ŽUA“ (2024 sausio 09 d., antradienis, 23:19 val.)„Skroblų alėja“ įsirašė dar vieną lengvą pergalę (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:59 val.)„Lympo“ po atkaklios kovos įveikė BC „Game On“ (2024 kovo 12 d., antradienis, 22:23 val.)„Skroblų alėja“ išbarstė dviženklę persvarą prieš „Kauno Rami“, tačiau iškovojo pergalę (2023 gruodžio 06 d., trečiadienis, 20:33 val.)„Romegas“ nesunkiai įveikė BC „Game On“ (93:57) (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 17:48 val.)