KM „Žalgiris“ 2 vs Romegas (84:75)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 vasario 28 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ 2 išvaistė milžinišką persvarą, bet įveikė „Romega“

2024 vasario 28 d., Trečiadienis, 22:19 val., peržiūros: 119

Vasario 28 dieną, 20:15 val., Žalgirio krepšinio mokyklos sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos KM „Žalgiris“ 2 (šeimininkai) ir "Romegas" (svečiai). Per pirmus du kėlinukus KM „Žalgiris“ 2 varžovus tiesiog triuškino, tačiau po ilgosios pertraukos iššvaistė pranašumą, bet įdirbio pakako, kad pasiektų pergalę 84:75 (34:18, 26:13, 11:21, 13:23).

Rungtynes šeimininkai pradėjo milžinišku tempu, KM „Žalgiris“ 2 rengė greitas atakas, beveik be klaidų atakavo iš tolo ir žaibiškai nutolo. "Romegas" neturėjo jokių priešnuodžių varžovams ir tik akimis stebėjo vis augantį skirtumą. Ilgoji pertrauka prasidėjo KM „Žalgiris“ 2 esant priekyje net 60:31.

Antroje rungtynių dalyje KM „Žalgiris“ 2 puolimas visiškai sustojo, o skirtumas po truputį tirpo. "Romegas" pagaliau gavo laisvės puolime ir netgi įnešė šiek tiek intrigos, nes skirtumas sumažėjo iki vienženklio. Vis tik laiko jau buvo per mažai kažką pakeisti ir KM „Žalgiris“ 2 išlaikė persvarą, bei laimėjo rungtynes rezultatu 84:75.

5 perimt. kam.

KM „Žalgiris“ 2 jaunuoliai pabaigoje susitvarkė su MB „TR Project“. (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:35 val.)„Arko“ rungtynių pabaigoje įveikė „Romegą“ (2024 vasario 20 d., antradienis, 21:55 val.)„KM „Žalgiris 2“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 gruodžio 15 d., penktadienis, 20:43 val.)KM „Žalgiris“ 2 paskutinę sekundę išplėšė pergalę ir keliauja į ketvirtfinalį (2024 balandžio 19 d., penktadienis, 22:24 val.) KM „Žalgiris“ 2 nepaliko vilčių BC „Rhino“ (2024 vasario 07 d., trečiadienis, 19:59 val.)KM „Žalgiris“-2 po pratęsimo įveikė VU Kauno fakulteto komandą (2023 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 10:30 val.)„Kauno Rami“ ketvirtame kėlinyje grįžo į rungtynes, bet pergalę šventė „Romegas“ (2023 gruodžio 19 d., antradienis, 22:03 val.)Antroje rungtynių pusėje KM „Žalgiris“ 2 įveikė „GZP ‒ 2“ (2024 kovo 04 d., pirmadienis, 20:21 val.)Pratęsimo metu KM „Žalgiris“ 2 komanda iškovojo pergalę (2023 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:32 val.)KM „Žalgiris“ 2 dramatiška pergale pradėjo aštuntfinalio seriją (2024 balandžio 05 d., penktadienis, 21:02 val.)