Gemavila vs GZP ‒ 2 (68:67)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2024 balandžio 09 d., Antradienis, 20:45 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Lemtingas tritaškis neišgelbėjo GZP-2, „Gemavila“ švenčia pergalę.

2024 balandžio 09 d., Antradienis, 22:08 val., peržiūros: 118

Balandžio 9 dieną, Antradienį, Kauno Santaros gimnazijoje įvyko II lygos aštuntfinalio rungtynės tarp Gemavila ir GZP-2 ekipų.

Pirmąjį kėlinį taikliais tritaškiai startavo salės šeimininkai Gemavila. Neilgai trukus GZP-2 juos pasivijo išlygindami rezultatą. Visgi, likus paskutinei kėlinio minutei GZP-2 atitrūko nuo varžovų. (13-21)

Antrojo kėlinio metu GZP-2 išlaikė stabilią dešimties taškų persvarą. Gemavila likus paskutinėms minutėms prisivijo svečius. (30-32)

Po ilgosios pertraukos GZP-2 vėl atitrūko nuo varžovų. Tačiau toks atotrūkis laikėsi neilgai. Gemavila prisivijo ir išsiveržė į priekį.

Įpusėjus lemiamam kėliniui Gemavila atitrūko nuo varžovų. Bet tikroji kova ėmė virti paskutinę minutę, kuomet tarp komandų liko vos pora taškų skirtumas. Paskutinę sekundę J. Pilecko pelnytas tritaškis nebeišgelbėjo GZP-2 komandos.

Rezultatu 68:67 (13:21, 17:11, 20:14, 18:21) Gemavila švenčia pergalę.

13 taškų

42 taškus įmetęs J. Pileckas vedė „GZP-2“ į pergalę (2023 gruodžio 19 d., antradienis, 22:57 val.)Užtikrinta „Gemavila“ pergalė namų salėje (2023 spalio 24 d., antradienis, 22:32 val.)Po atkaklios kovos „Gemavila“ nugalėjo „GZP-2“ (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 22:37 val.)II lygoje: užtikrinta „Gemavila“ pergalė prieš BC „Romegas“ (2024 vasario 13 d., antradienis, 23:41 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę prieš „Game on“ šventė „Gemavila“ (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 17:15 val.)„GZP-2“ neturėjo vargo su „Gemavila“ ir išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą (2024 balandžio 12 d., penktadienis, 20:21 val.)M. Antanaičio keturgubas dublis ir „Gemavila“ ekipos lengva pergalė prieš KM „Žalgiris“ krepšininkus (2023 lapkričio 20 d., pirmadienis, 21:30 val.)Visas rungtynes pirmavę „Gemavila“ įveikė „Akademiją VDU‒ŽUA“ (2023 lapkričio 28 d., antradienis, 21:53 val.)Atkakliose rungtynėse „Gemavila“ palaužė „Rhino“ komandą (2024 sausio 23 d., antradienis, 22:15 val.)Tik ketvirtame kėlinyje „Lympo“ įrodė pranašumą prieš „Gemavila“ ekipą (2024 vasario 06 d., antradienis, 22:13 val.)