Romegas vs BC „Rhino“ (87:63)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 sausio 16 d., Antradienis, 20:40 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

Galingas paskutinis ketvirtis leido „Romegas“ krepšininkams švęsti pergalę prieš BC „Rhino“

2024 sausio 16 d., Antradienis, 21:23 val., peržiūros: 153

Sausio 16 dieną, antradienio vakarą, Žaliakalnio progimnazijoje susitiko "Romego" ir BC "Rhino" ekipos.

Rungtynės prasidėjo dviem taikliais D. Valinsko dvitaškiais metimais, tačiau poto sekė net 22-0 "Romego" komandos spurtas, kuris leido atsiplėšti ir tiek pirmąjame tiek antrąjame kėliniuose turėti apčiuopiamą persvarą.

Antrojoje rungtynių pusėje įtampa augo su kiekviena minute, netrūko techinių bei nesportinių pražangų. Po pertraukos aukštesnę pavarą įjungę BC "Rhino" pavyko sugražinti intrigą į rungtynes, tačiau 4 kėlinyje "Romego" krepšininkai gynyboje užspaudė varžovus ir per pirmas kėlinio minutes leido pelnyti vos taškus. Galingas paskutinis ketvirtis leido "Romegas" ekipai švęsti užtikrintą pergalę rezultatu: 87:63 (27:18, 18:17, 16:22, 26:6)

Paulius Gumbrys

Po permainingos kovos BC „Rhino“ šventė pergalę prieš VšĮ „Gatvės vaikus“ (2023 lapkričio 28 d., antradienis, 22:10 val.)II lygoje: užtikrinta „Romegas“ pergalė prieš BC „Game On“ (2024 vasario 11 d., sekmadienis, 19:24 val.)„Romegas“ neturėjo problemų prieš „Limobus“ (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 20:04 val.)Rezultatyvų komandinį krepšinį žaidę BC „Rhino“ iškovojo pergalę prieš „Romegas“  (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 20:39 val.) KM „Žalgiris“ 2 nepaliko vilčių BC „Rhino“ (2024 vasario 07 d., trečiadienis, 19:59 val.)„Pikenpokas“ sutriuškino puolime visiškai užstrigusią BC „Rhino“ ekipą (2024 vasario 20 d., antradienis, 20:20 val.)„Romegas“ nesunkiai įveikė BC „Game On“ (93:57) (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 17:48 val.)„GZP ‒ 2“ nesunkiai susitvarkė su BC „Rhino“ (2024 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)„Romegas“ pasiekė nesunkią pergalę (2023 lapkričio 21 d., antradienis, 22:48 val.)Atkakliose rungtynėse „Gemavila“ palaužė „Rhino“ komandą (2024 sausio 23 d., antradienis, 22:15 val.)