Meistro kodas vs Krepsiniofanai.lt 1 (46:56)III lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 sausio 30 d., Antradienis, 18:45 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Krepsiniofanai.lt 1“ ekipa

2024 sausio 30 d., Antradienis, 22:39 val., peržiūros: 178

Sausio 30 dieną, 18:45 val., J. Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko "III" lygos komandos "Meistro kodas" (šeimininkai) ir „Krepsiniofanai.lt 1“ (svečiai). Dar antrojo kėlinuko metu į priekį nutolo „Krepsiniofanai.lt 1“ krepšininkai, kurie nors ir nežaidė rezultatyviai, bet gerai dirbo gynyboje ir privertė pasiduoti savo varžovus. Susitikimas baigėsi rezultatu 46:56 (19:21, 9:16, 10:7, 8:12).

Rungtynių pradžia buvo labai rezultatyvi, abi komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, o „Krepsiniofanai.lt 1“ ekipos pranašumas pradėjo ryškėti antrame ketvirtyje. "Meistro kodas" puolimas užstrigo, o tuo pasinaudoję varžovai nutolo ir prasidedant ilgajai pertraukai buvo priekyje rezultatu 28:37.

Po ilgosios pertraukos abi komandos geriau atrodė gynyboje nei puolimas. Taškų sausra lydėjo abi ekipas, tad turimas „Krepsiniofanai.lt 1“ komandos pranašumas atrodė labai solidžiai. Didelių permainų neatnešė ir ketvirtasis kėlinukas, „Krepsiniofanai.lt 1“ išlaikė pranašumą ir laimėjo susitikimą rezultatu 46:56.

7 taškai

III lygos bronzos medaliais pasidabino „Krepsiniofanai.lt 1“ ekipa (2024 balandžio 28 d., sekmadienis, 17:36 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Ežerietis“  (2024 vasario 27 d., antradienis, 21:38 val.)Po atkaklios kovos „Meistro kodas“ įveikė „Krepšiniofanai.lt 2“ ekipą (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 13:35 val.)Derbyje užtikrintai rungtynes kontroliavę „Krepsiniofanai.lt“ susitvarkė su „Krepsiniofanai.lt“ 2 (2024 vasario 20 d., antradienis, 00:25 val.)Po atkaklios kovos „Meistro kodas“ įveikė „Krepšiniofanai.lt 2“ ekipą (2024 vasario 13 d., antradienis, 19:58 val.)Antroje rungtynių pusėje „Krepšiniofanai.lt“ 1 įveikė „Meistro kodas“ ekipą (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 14:33 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė „Meistro kodas“ ekipa (2024 vasario 06 d., antradienis, 22:14 val.)VŠĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 turėjo pripažinti „Krepšiniofanai.lt“ 1 ekipos pranašumą (2024 vasario 23 d., penktadienis, 20:49 val.)Tik ketvirtajame kėlinyje išaiškėjo, jog „Krepsiniofanai.lt 1“ šį vakarą stipresni (2024 kovo 20 d., trečiadienis, 22:03 val.)„Ežerietis“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Meistro kodą“ (2024 kovo 20 d., trečiadienis, 22:19 val.)