BC „Rhino“ ‒ 2 vs Krepsiniofanai.lt 2 (75:58)III lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2024 balandžio 07 d., Sekmadienis, 21:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

3 lygoje į pusfinalį žengė BC „Rhino“ ‒ 2.

2024 balandžio 07 d., Sekmadienis, 23:32 val., peržiūros: 126

Sekmadienį, balandžio 7 dieną, Kauno technologijų mokymo centre vyko III lygos ketvirtfinalio susitikimas tarp „Krepsiniofanai.lt 2“ ir BC „Rhino“ ‒ 2 .

Pirmajame rungtynių kėlinyje I.Domža vedė „Krepsiniofanai.lt 2“ į priekį, tačiau taiklūs BC „Rhino“ ‒ 2 tritaškiai išvedė juos 6 taškais į priekį po pirmojo kėlinio. Antrajame kėlinyje A.Navickas užkaito ir tiesiog dominavo savo tritaškiais, o „Krepsiniofanai.lt 2“ panikavo ir taip skirtumas tarp komandų didėjo. Po dviejų kėlinių 42:30 pirmavo BC „Rhino“ dublerių komanda.

Antroje pusėje BC „Rhino“ ‒ 2 mėgavosi žaidimu ir toliau tinklelį plėšė taiklūs tritaškiai, o rungtynių nugalėtojo klausimas tapo aiškus praktiškai per 3 kėlinius. Paskutiniame kėlinyje komandos jau atsipalaidavo ir tik oficialiai išsiaiškino, kas šiandien yra stipresni ir patenka į pusfinalį. Rungtynių rezultatas: 75:58 (21:15, 21:15, 18:12, 15:16).

III lygos pusfinalio akistata ir BC „Rhino“ ‒ 2 pergalė (2024 balandžio 14 d., sekmadienis, 21:10 val.)Krepsiniofanai.lt 2 ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš BC „Rhino“ ‒ 2 (2024 kovo 27 d., trečiadienis, 23:39 val.)3 lygoje ‒ BC „Rhino“ ‒ 2 užtikrinta pergalė prieš „Consolius“ (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 16:55 val.)„Meistro kodas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Rhino“ ‒ 2 ekipą (2024 kovo 19 d., antradienis, 19:45 val.)III lygoje po pratęsimo pergalę iškovojo „Consolius“ (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 17:07 val.)„Krepšiniofanai.lt 2“ iškovojo pirmąją pergalę įveikdami BC „Rhino“ ‒ 2 (2024 sausio 30 d., antradienis, 22:05 val.)III lygos čempionais tapo „Ežerietis“ ekipa (2024 balandžio 28 d., sekmadienis, 19:13 val.)III lygoje: BC „Rhino“ ‒ 2 po pratęsimo įveikė VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 (2024 kovo 17 d., sekmadienis, 18:09 val.)Sėkminga BC “Rhino“-2 pergalė namų salėje (2024 vasario 14 d., trečiadienis, 20:29 val.)„Krepšiniofanai.lt 2“ iškovojo pergalę prieš VšĮ „Gatvės vaikus“ ‒ 2. (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 15:49 val.)