Krepsiniofanai.lt 1 vs Ežerietis (61:76)III lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 sausio 26 d., Penktadienis, 19:10 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Ežerietis“ pasiekė įtikinamą pergalę

2024 sausio 26 d., Penktadienis, 21:06 val., peržiūros: 129

Sausio 26 dieną, 19:10 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko "III" lygos komandos "Krepsiniofanai.lt 1" (šeimininkai) ir "Ežerietis" (svečiai). "Ežerietis" tritaškių metimais susikūrė triuškinamą pranašumą ir tik susitikimo pabaigos leido varžovams kiek priartėti. Susitikimas baigėsi rezultatu 61:76 (17:27, 15:19, 9:19, 20:11).

Jau rungtynių pradžioje "Ežerietis" ėmė rodyti puikų rezultatyvumą ir tritaškių metimų dėka greitai nutolo. Iki ilgosios pertraukos pranašumas augo, o intriga po truputį blėso. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 32:46.

Antroje rungtynių dalyje "Ežerietis" atsakė į klausimą kas laimės, nes jų persvara priartėjo prie 30 taškų. Galiausiai komandoms beliko sutvarkyti formalumus. "Krepsiniofanai.lt 1" sužaidė labai puikų ketvirtą kėlinuką ir taip išvengė sutriuškinimo, o susitikimas baigėsi rezultatu 61:76.

Audrius Pintukas

„Ežerietis“ pusfinalio seriją pradėjo pergalingai (2024 balandžio 14 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Ežerietis“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Meistro kodas“ (2024 sausio 23 d., antradienis, 20:29 val.)„Ežerietis“ įtikinamai nugalėjo VŠĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 ekipą (2024 kovo 12 d., antradienis, 20:29 val.)„Ežerietis“ po atkaklios kovos įveikė „Consolius“ (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 17:02 val.)„Ežerietis“ antrą kartą įveikė „Consolius“ ir žengia į III lygos finalą (2024 balandžio 16 d., antradienis, 20:30 val.)„Ežerietis“ lengvai susitvarkė su beviltiškai žaidusiais „Krepsiniofanai.lt 2“ (2024 vasario 11 d., sekmadienis, 15:50 val.)„Ežerietis“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Meistro kodą“ (2024 kovo 20 d., trečiadienis, 22:19 val.)„Krepsiniofanai.lt 1“ po atkaklios kovos iškovojo pergalę (2024 vasario 06 d., antradienis, 21:55 val.)„Ežerietis“ nugalėjo „Krepšiniofanai.lt 2“ ekipą (2024 kovo 05 d., antradienis, 20:33 val.)„Consolius“ ekipa turėjo pripažinti „Ežerietis“ pranašumą (2024 sausio 30 d., antradienis, 20:38 val.)