BC „Rhino“ ‒ 2 vs Krepsiniofanai.lt 2 (60:62)III lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2024 kovo 27 d., Trečiadienis, 21:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Krepsiniofanai.lt 2 ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš BC „Rhino“ ‒ 2

2024 kovo 27 d., Trečiadienis, 23:39 val., peržiūros: 119

Kovo 27 dieną įvyko III lygos pirmos ketvirtfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai BC "Rhino" – 2 priemė svečius Krepsiniofanai 2.

Baigiantis antrai minutei pirmus taškus rungtynėse pelnė BC "Rhino" – 2 (2:0). Baigiantis pirmai kėlinio pusei BC "Rhino" – 2 turėjo keturių taškų persvarą (11:7). Antroje kėlinio pusėje BC "Rhino" – 2 padidino persvarą iki penkių taškų (18:13).

Antrą antro kėlinio minutę BC "Rhino" – 2 persvara padidėjo iki 13 taškų (28:15), o minutės pertraukėlės paprašė Krepsiniofanai 2. Baigiantis pirmai kėlinio pusei BC "Rhino" – 2 turėjo 13 taškų persvarą (31:18). Antroje kėlinio pusėje Krepsiniofanai 2 nesumažino varžovų persvaros (34:21).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes Krepsiniofanai.lt 2 sumažino varžovų persvarą dviem taškais (37:26). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė 12 taškų (42:30). Netrukus spurtą pradėjo Krepsiniofanai.lt 2, likus minutei su puse komandas skyrė tik trys taškai (42:39), o minutės pertraukėlės paprašė BC "Rhino" – 2. Kėlinio pabaigoje BC "Rhino" – 2 išlaikė trijų taškų persvarą (48:44).

Baigiantis pirmai ketvirto kėlinio pusei pirmą kartą rungtynėse į priekį išsiveržė Krepsiniofanai.lt 2 (53:54). Netrukus minutės pertraukėlės paprašė Krepsiniofanai.lt 2 (56:55). Rungtynių pabaigoje vyko labai atkakli kova, o rungtynių pabaigą tiksliau sužaidę Krepsiniofanai.lt 2 iškovojo pergalę rezultatu 60:62.

Haroldas Butnorius

„Krepšiniofanai.lt 2“ iškovojo pirmąją pergalę įveikdami BC „Rhino“ ‒ 2 (2024 sausio 30 d., antradienis, 22:05 val.)„Krepšiniofanai.lt 2“ iškovojo pergalę prieš VšĮ „Gatvės vaikus“ ‒ 2. (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 15:49 val.)„Meistro kodas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Rhino“ ‒ 2 ekipą (2024 kovo 19 d., antradienis, 19:45 val.)3 lygoje į pusfinalį žengė BC „Rhino“ ‒ 2. (2024 balandžio 07 d., sekmadienis, 23:32 val.)III lygos pusfinalio akistata ir BC „Rhino“ ‒ 2 pergalė (2024 balandžio 14 d., sekmadienis, 21:10 val.)3 lygoje ‒ „Krepsiniofanai.lt“ derbyje užtikrintai pergalę iškovojo pirmoji komanda. (2024 sausio 28 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Krepsiniofanai.lt 1“ po atkaklios kovos iškovojo pergalę (2024 vasario 06 d., antradienis, 21:55 val.)III lygoje po pratęsimo pergalę iškovojo „Consolius“ (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 17:07 val.)Derbyje užtikrintai rungtynes kontroliavę „Krepsiniofanai.lt“ susitvarkė su „Krepsiniofanai.lt“ 2 (2024 vasario 20 d., antradienis, 00:25 val.)Puikiai puolime atrodę BC „Rhino“ ‒ 2 nesunkiai įveikė VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 ekipą (2024 kovo 04 d., pirmadienis, 23:11 val.)