Krepsiniofanai.lt 1 vs BC „Rhino“ ‒ 2 (53:62)III lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2024 balandžio 14 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

III lygos pusfinalio akistata ir BC „Rhino“ ‒ 2 pergalė

2024 balandžio 14 d., Sekmadienis, 21:10 val., peržiūros: 119

III lygos pusfinalio kovoje susitiko krepsiniofanai.lt 1 ir BC Rhino – 2.

Pirmomis rungtynių minutėmis rezultatyvumo nebuvo. Tik kėlinio pabaigoje sujudėjusios abi komandos pradėjo ir pataikyt ir palaikė gerą tempą. Pirmojo kėlinio rezultatyviausi Bc "Rhino" 1 nr. Maslenikovas pataikęs 5 taškus ir Krepšiniofanai.lt 1 22 nr. Mikalkėnas. pataikęs 6 taškus.

Antrame ketvirtyje komandos be didelės įtampos rungtyniavo toliau, mainydamiesi keliais taškais. Antrame kėlinyje daugiausiai pelnę taškų 8 nr. K.Glinskas 8 taškai. ir nr. 74 K.Karpavičius 6 taškai.

Trečiame kėlinukė dėl titaniškos BC "Rhino" gynybos krepsiniofanai liko pavėsyje ir leido priešininkam ne tik išlyginti rezultatą, bet ir išsivežti į priekį. Po trečiojo ketvirčio 45:49 BC "Rhino" – 2 priekyje.

Ketvirtame, lemtingame ketvirtyje viršų pademonstravo BC "Rhino" – 2 komanda jau nuo trečio kėlinuko ir toliau sėkmingai didino persvarą ir užtikrintai pelnė pergalę.

Įspūdingai pasirodė 22 nr. Justinas Mikalkėnas iš Krepsiniofanai.lt, žaidęs 24 minutes ir 10 sekundžių. Jis pademonstravo savo rezultatyvumą, pataikydamas 60 proc. taiklumu iš žaidimo ir realizuodamas 6 iš 10 bandymų. J.Mikalkėnas buvo ypač efektyvus prie pat krepšio, iš po krepšio pataikydamas 75 %, tačiau sunkiai sekėsi pataikyti iš toli – prametė abu tolimus metimus. Nepaisant to, jam pavyko svariai prisidėti prie komandos pastangų – jis atkovojo 14 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Mikalkėnas taip pat buvo pastebimas gynyboje. Iš viso Mikalkėnas rungtynes baigė su įspūdinga statistika: 13 taškų, 14 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai.

BC "Rhino" – 2 Gediminas Šabūnas atliko lemiamą vaidmenį savo komandos pergalėje. Jis aikštelėje praleido 29 minutes, per kurias pelnė 6 taškus ir atkovojo įspūdingus 16 kamuolių, iš kurių 9 atkovojo gynyboje. Šabūnas pademonstravo savo taiklumą, pataikydamas 3 iš 8 metimų iš žaidimo ir 37,5 proc. taiklumu iš žaidimo. Gynyboje Šabūnas pasižymėjo 2 perimtais kamuoliais, kurie padėjo sutrikdyti Krepsiniofanai.lt puolimo ritmą.

Kitas svarbus BC "Rhino" – 2 žaidėjas buvo Mantas Maslennikovas, žaidęs 33 minutes ir 21 sekundę. Nepaisant to, kad M.Maslennikovas kovojo dėl pataikymo efektyvumo, jam pavyko prisidėti kitose žaidimo srityse – 11 taškų, 7 atkovoti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai. Jis pataikė 18,8 % metimų iš žaidimo, realizuodamas vos 3 iš 16 bandymų, ir sunkiai rado savo ritmą iš už lanko, pataikydamas tik 10 % tritaškių metimų. Tačiau A. Maslennikovas puikiai metė nuo baudų metimo linijos – pataikė visus 4 baudų metimus.

Galiausiai BC "Rhino" – 2 subalansuotas taškų pelnymas ir stipri gynyba tapo lemiamu veiksniu, nes jie iškovojo sunkią pergalę prieš Krepsiniofanai.lt. Rungtynėse tarp Krepsiniofanai.lt ir BC "Rhino" – 2 nugalėjo BC "Rhino" – 2 rezultatu 62:53.

Vytautas Gaidys

3 lygoje į pusfinalį žengė BC „Rhino“ ‒ 2. (2024 balandžio 07 d., sekmadienis, 23:32 val.)III lygos čempionais tapo „Ežerietis“ ekipa (2024 balandžio 28 d., sekmadienis, 19:13 val.)3 lygoje ‒ BC „Rhino“ ‒ 2 užtikrinta pergalė prieš „Consolius“ (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 16:55 val.)Sėkminga BC “Rhino“-2 pergalė namų salėje (2024 vasario 14 d., trečiadienis, 20:29 val.)III lygos bronzos medaliais pasidabino „Krepsiniofanai.lt 1“ ekipa (2024 balandžio 28 d., sekmadienis, 17:36 val.)Krepsiniofanai.lt 2 ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš BC „Rhino“ ‒ 2 (2024 kovo 27 d., trečiadienis, 23:39 val.)III lygoje: BC „Rhino“ ‒ 2 po pratęsimo įveikė VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 (2024 kovo 17 d., sekmadienis, 18:09 val.)„Meistro kodas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Rhino“ ‒ 2 ekipą (2024 kovo 19 d., antradienis, 19:45 val.)BC „Rhino“ ‒ 2 keliauja į „III“ lygos finalą (2024 balandžio 16 d., antradienis, 22:49 val.)Puikiai puolime atrodę BC „Rhino“ ‒ 2 nesunkiai įveikė VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 ekipą (2024 kovo 04 d., pirmadienis, 23:11 val.)