Krepsiniofanai.lt 2 vs BC „Rhino“ ‒ 2 (67:57)III lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 sausio 30 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Krepšiniofanai.lt 2“ iškovojo pirmąją pergalę įveikdami BC „Rhino“ ‒ 2

2024 sausio 30 d., Antradienis, 22:05 val., peržiūros: 133

Sausio 30 d., antradienį, Kauno kolegijos sporto salėje buvo sužaistos III lygos rungtynės tarp „Krepšiniofanai.lt 2“ (0-2) ir BC „Rhino“ ‒ 2 (0-0) ekipų.

Rungtynių pradžioje abi ekipos gana dažnai klydo ir nepaisant keturių tolimų BC „Rhino“ ‒ 2 ekipos tolimų metimų pirmasis kėlinys baigėsi esant lygiam rezultatui 15:15.

Antrajame kėlinyje po E. Karpavičiaus metimų svečiai kiek nutolo – 20:26. Bet tada solo pasirodymą rengė M.Čiuikinas, kurio rezultatyvus žaidimas leido „Krepšiniofanai.lt 2“ ekipai įpusėjus susitikimui būti priekyje 35:30.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo dviem I. Domžos tolimais šūviais, po kurių „Krepšiniofanai.lt 2“ įgijo dviženklį pranašumą 41:30. Nors BC „Rhino“ ‒ 2 iškart atsakė keliais tritaškiais, tačiau šeimininkai sėkmingai išnaudojo skyles varžovų gynyboje ir vėl atstatė dviženklį pranašumą. Po trijų kėlinių 54:44.

Lemiamame kėlinuke „Krepšiniofanai.lt 2“ atlaikė varžovų spaudimą ir iškovojo pirmąją pergalę turnyre. Galutinis susitikimo rezultatas 67:57 (15:15, 20:15, 19:14, 13:13).

9 taškai

„Krepšiniofanai.lt 2“ iškovojo pergalę prieš VšĮ „Gatvės vaikus“ ‒ 2. (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 15:49 val.)„Meistro kodas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Rhino“ ‒ 2 ekipą (2024 kovo 19 d., antradienis, 19:45 val.)Krepsiniofanai.lt 2 ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš BC „Rhino“ ‒ 2 (2024 kovo 27 d., trečiadienis, 23:39 val.)„Krepsiniofanai.lt 1“ po atkaklios kovos iškovojo pergalę (2024 vasario 06 d., antradienis, 21:55 val.)3 lygoje ‒ „Krepsiniofanai.lt“ derbyje užtikrintai pergalę iškovojo pirmoji komanda. (2024 sausio 28 d., sekmadienis, 21:36 val.)3 lygoje į pusfinalį žengė BC „Rhino“ ‒ 2. (2024 balandžio 07 d., sekmadienis, 23:32 val.)III lygos pusfinalio akistata ir BC „Rhino“ ‒ 2 pergalė (2024 balandžio 14 d., sekmadienis, 21:10 val.)„Ežerietis“ nugalėjo „Krepšiniofanai.lt 2“ ekipą (2024 kovo 05 d., antradienis, 20:33 val.)Derbyje užtikrintai rungtynes kontroliavę „Krepsiniofanai.lt“ susitvarkė su „Krepsiniofanai.lt“ 2 (2024 vasario 20 d., antradienis, 00:25 val.)BC „Rhino-2“ pasiekė revanšą prieš „Krepšiniofainai.lt 2“ ekipą (2024 balandžio 02 d., antradienis, 20:25 val.)