VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 vs Krepsiniofanai.lt 1 (42:67)III lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2024 balandžio 02 d., Antradienis, 20:15 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

„Krepsiniofanai.lt 1“ užtikrintai įveikė ketvirtfinalio barjerą

2024 balandžio 02 d., Antradienis, 22:05 val., peržiūros: 98

Balandžio 2 dieną, 20:15 val., Šv. Kazimiero mokyklos sporto salėje, susitiko "III" lygos komandos VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 (šeimininkai) ir „Krepsiniofanai.lt 1“ (svečiai). Komandos stojo žaisti antrųjų ketvirtfinalio serijos rungtynių (pirmąjį susitikimą rezultatu 69:56 buvo laimėję „Krepsiniofanai.lt 1“). Šį vakarą šeimininkai labai prastai pradėjo rungtynes ir savo šansus, galima sakyti, palaidojo dar pirmame kėlinuke. Vėliau „Krepsiniofanai.lt 1“ išlaikė saugią distanciją ir laimėjo rungtynes rezultatu 42:67 (5:26, 16:8, 12:12, 9:21).

Rungtynių pradžia šeimininkams buvo tarsi košmaras. Skirtumas augo labai sparčiai ir dar pirmojo ketvirčio metu „Krepsiniofanai.lt 1“ nutolo per daugiau nei 20 taškų atstumą. Nors VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 vėliau atsitiesė ir po truputį mažino atsilikimą, bet duobę į kurią jie buvo patekę buvo tiesiog per gili. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 21:34.

Antroje rungtynių pusėje komandos sunkiai rinko taškus, o distancija tarp ekipų išliko panaši. „Krepsiniofanai.lt 1“ dar kartą nutolo ketvirtame kėlinuke ir vėl susigražino 20 taškų persvarą. Nugalėtojas buvo aiškus, tad beliko sutvarkyti formalumus. „Krepsiniofanai.lt 1“ laimėjo susitikimą rezultatu 42:67.

Motiejus Želvys

„Krepsiniofanai.lt 1“ po atkaklios kovos iškovojo pergalę (2024 vasario 06 d., antradienis, 21:55 val.)„Krepsiniofanai.lt 1“ nepasigailėjo „Consolius“ ekipos (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 19:35 val.)3 lygoje ‒ „Krepsiniofanai.lt“ derbyje užtikrintai pergalę iškovojo pirmoji komanda. (2024 sausio 28 d., sekmadienis, 21:36 val.)Antroje rungtynių pusėje „Krepšiniofanai.lt“ 1 įveikė „Meistro kodas“ ekipą (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 14:33 val.)„Krepsiniofanai.lt 1“ įrodė savo pranašumą prieš „Consolius“ (2024 kovo 17 d., sekmadienis, 20:49 val.)Tik ketvirtajame kėlinyje išaiškėjo, jog „Krepsiniofanai.lt 1“ šį vakarą stipresni (2024 kovo 20 d., trečiadienis, 22:03 val.)Derbyje užtikrintai rungtynes kontroliavę „Krepsiniofanai.lt“ susitvarkė su „Krepsiniofanai.lt“ 2 (2024 vasario 20 d., antradienis, 00:25 val.)„Ežerietis“ pasiekė įtikinamą pergalę (2024 sausio 26 d., penktadienis, 21:06 val.)III lygos bronzos medaliais pasidabino „Krepsiniofanai.lt 1“ ekipa (2024 balandžio 28 d., sekmadienis, 17:36 val.)„Krepšiniofanai.lt 2“ iškovojo pergalę prieš VšĮ „Gatvės vaikus“ ‒ 2. (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 15:49 val.)