Krepsiniofanai.lt 2 vs Krepsiniofanai.lt 1 (58:86)III lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 vasario 19 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Derbyje užtikrintai rungtynes kontroliavę „Krepsiniofanai.lt“ susitvarkė su „Krepsiniofanai.lt“ 2

2024 vasario 20 d., Antradienis, 00:25 val., peržiūros: 183

Vasario 19 dieną, 20:40 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko 3 lygos komandos „Krepsiniofanai.lt“2 (šeimininkai) ir "Krepsiniofanai.lt" 1 (svečiai). Nors "Krepsiniofanai.lt"1 sunkiai įsibėgėjo, bet po ilgosios pertraukos visiškai kontroliavo rungtynes ir pasiekė lengvą pergalę rezultatu 58:86 (13:17, 13:18, 16:22, 16:29).

Rungtynių pradžia buvo pakankamai atkakli, abi komandos kovojo dėl kiekvieno kamuolio ir tik nedidelis pranašumas buvo "Krepsiniofanai.lt " 1 ekipos pusėje. Tiesa, prieš prasidedant ilgajai pertraukai skirtumas dar spėjo kiek išaugti ir "Krepsiniofanai.lt" 1 pirmą kartą nutolo per 9 taškų atstumą 26:35.

Lemiamas buvo trečiasis kėlinukas. "Krepsiniofanai.lt" 1 ekipa visiškai dominavo aikštėje, o juos į priekį vedė fantastiškai rungtynes sužaidęs K.Glinskas. Skirtumas išaugo iki 15 taškų ir intrigos nebeliko. Paskutinis ketvirtis jau tebuvo formalumas, „Krepsiniofanai.lt“ 2 kuo toliau tuo labiau neatlaikė tempo ir rungtynės baigėsi 58:86.

Tomas Slavinskas

Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Krepsiniofanai.lt 1“ ekipa (2024 sausio 30 d., antradienis, 22:39 val.)Antroje rungtynių pusėje „Krepšiniofanai.lt“ 1 įveikė „Meistro kodas“ ekipą (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 14:33 val.)Tik ketvirtajame kėlinyje išaiškėjo, jog „Krepsiniofanai.lt 1“ šį vakarą stipresni (2024 kovo 20 d., trečiadienis, 22:03 val.)„Krepsiniofanai.lt 1“ nepasigailėjo „Consolius“ ekipos (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 19:35 val.)„Krepsiniofanai.lt 1“ įrodė savo pranašumą prieš „Consolius“ (2024 kovo 17 d., sekmadienis, 20:49 val.)III lygos bronzos medaliais pasidabino „Krepsiniofanai.lt 1“ ekipa (2024 balandžio 28 d., sekmadienis, 17:36 val.)BC „Rhino“ ‒ 2 atsirevanšavo „Krepsiniofanai.lt 2“ ekipai (2024 vasario 20 d., antradienis, 21:56 val.)„Krepšiniofanai.lt 2“ iškovojo pergalę prieš VšĮ „Gatvės vaikus“ ‒ 2. (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 15:49 val.)Po atkaklios kovos „Meistro kodas“ įveikė „Krepšiniofanai.lt 2“ ekipą (2024 vasario 13 d., antradienis, 19:58 val.)„Krepšiniofanai.lt 2“ iškovojo pirmąją pergalę įveikdami BC „Rhino“ ‒ 2 (2024 sausio 30 d., antradienis, 22:05 val.)